Gelinim Mutfakta Özlem Kim? 18 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yarışması tüm hızıyla yayın hayatına devam ediyor. Büyük ihtimal program bu hafta cuma günü sezon finali yapacak. Ardından eylül ayında tekrar yeni bölümleriyle ekrana gelecek. Çünkü benzeri bütün programlar şu sıralar sezon finali olduğu için Gelinim Mutfakta yarışması da bu hafta ekranlara veda edebilir. İşte Gelinim Mutfakta yarışmacılarından Özlem kim sorusunun yanıtı ve günün birincisi kim oldu? 

Gelinim Mutfakta yarışmasına geçtiğimiz haftalarda katılan ve yarışmaya farklı bir atmosfer katan Özlem kimdir? Kayınvalidesi Nurten kimdir? Özlem ve Nurten hanım programa 61. bölümde dahil oldu. Programda kendileri hakkında detaylı bilgiler verilmedi. Fakat Özlem hanımın Kastamonulu olduğunu Nurten hanımın doğma büyümeli İstanbullu olduğunu fakat asken Sivaslı olduğunu öğrendik. Gelinim Mutfakta yarışmasının önemli isimlerinden biri. Özlem’in instagram hesabı: @ozlem_argun. Özlemin facebook hesabı: Anne Bebek Hesapları

Moda tasarımcısı olan Özlem hanımın facebook hesabından bebek kıyafetleri tasarlayıp bunların satışını yaptığını öğrendik. Özlem hanım yarışmanın sivri dilli eve eleştirilerini çekinmeden yapan isimleri arasında yer alıyor. Kayınvalidesi Nurten hanımla dahi zaman zaman tartışmalar yaşıyor. Geçtiğimiz haftanın birincisi olan Özlem 5 altın bileziğin sahibi oldu.

Gelinim Mutfakta yarışmasına ilk katıldıkları gün çok iddialı olduklarını dile getirmiş ve diğer yarışmacıların kendilerinden korkmaları gerektiğini söylemişti. Ve yarışmaya katıldıkları ilk günden itibaren yarışmacılar arasında gerilim ve tansiyon sık sık yükseliyor. Gelinim Mutfakta yarışmacısı Özlem’in bir kızı bir de oğlu var. Özlem ve Nurten hanım hakkında tüm bildiklerimizi sizlerle paylaştık. Şimdi Gelinim Mutfakta 18 haziran pazartesi günün birincisi kim oldu sorusunda.

Gelinim Mutfakta 18 haziran pazartesi puanlar açıklanır açıklanmaz haberimizde kimin birinci olduğu paylaşılacaktır.

Başak 9

Hatice 12

Özlem 12

Elif 12

Sizin Gelinim Mutfakta yarışmasında favori isminiz kim? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

 

Etiketler: gelinim mutfakta 18 haziran pazartesi günün birincisi kim gelinim mutfakta özlem kim


Yorumlar

 • Zehra Esin

  Kesinlikle HATİCE

 • Anonymous

  Oncelikle merhabalar. Fatih Ürek başta olmak üzere yayında yapımda emeği geçen herkese teşekkürler ve başarılar. Keyifle izlenecek bi program fakat izlerken bile insanı geren tawirlarinin uslubunun farkına varamayan saygıyı bilmeyen isimlerin programdan diskalifiye edilme gbi birseyin olmasi gerekiyor . Başak in tawir dawranislari ithamlari beni çok rahatsız ediyor reyting hee programda elbette var ama bunun cirkinlesmedeni güzel. Başak malesef haddini ve üslubunu bilmeyen bir insan gerekli uyarı yapılmalı diye düşünüyorum. İyi çalışmalar basarilar

 • MERVEEE

  Yapabilirsin HATİCE ?????????????????SENİ ÇOK SEVİYORUM???
  BAŞAKTAN DA DİĞER YARIŞMACILARDAN DA İYİ OLDUĞUN BUNCA ZAMANDAN BELLİ. OLUYOR

 • Hazal

  Hatice seni tutuyorum

 • Hazal

  Hatice tabikide sen

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL