Gelinim Mutfakta Şaheste-Melike Denktaş Yarışmadan Neden Ayrıldı?

Gelinim Mutfakta Şaheste-Melike Denktaş Yarışmadan Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Fatih Ürek’in sunuculuğunu yaptığı Kanal D’nin sevilen yarışması Gelinim Mutfak’ta beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Yarışmanın 29 Kasım Cuma günü ekranlara gelen bölümünde ilginç bir veda yaşandı. Aslında elenmeyen Şaheste ve Melike Denktaş çifti yarışmadan kendi istekleriyle ayrıldı. Şaheste-Melike Denktaş Yarışmadan Neden Ayrıldı?

29 kasım 2019 Cuma günü haftanın finalinde bir yarışmacı programa veda etti.  Kıran kırana geçen bir haftadan sonra en az puanı alan yarışmacılar Aysel Açıkalın, Duygu Çınar ile Hülya-Aydan Topçu isimli yarışmacılar oldular. Ancak klasik eleme haftasında ilginç bir gelişme yaşandı. Yapılan puanlama sonucunda Hülya-Aydan Topçu çifti elenecekti.

Ancak Şaheste-Melike Denktaş çifti yaptıkları açıklamada sağlık sorunları nedeni ile yarışmadan çekildiklerini söylediler. Hamile olan Melike Denktaş doğuma az kaldığı için bunda sonraki süreci evde dinlenerek geçirmek istediğini söyledi. Yoğun yarışma temposunun kendisine ve bebeğine zarar vereceğini düşünen Melike doğuma az kalan bu süreçte dinlenmek istediğini söyledi. Peki haftanın birincisi kim olmuştu.

Gelinim Mutfakta 29 Kasım Cuma Kim Birinci?

29 kasım Cuma günü ekranlara gelen 405. Bölümde haftanın finalinde en çok puanı alarak haftanın birincisi kim oldu? En çok puanı alan çiftler Çiğdem-Elif Akçam ve Şaheste-Melike Denktaş çiftleri olmuşlardı. 66 puanı alan Elif Akçam 5 altın bileziğin sahibi oldu.

Etiketler: gelinim mutfakta 29 kasım kim elendi gelinim mutfakta 29 kasım kim kazandı gelinim mutfaktamelike denktaş neden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL