Gelinim Mutfakta Şebnem Kim? Puan Durumu Nasıl?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gelinim Mutfakta 17. haftanın yeni yarışmacıları Şebnem ve kayınvalidesi Suzan hanım kim? Yarışmaya geldiklerinde çok iddialı olduklarını dile getiren fakat ilk iki günün en düşük puanını alan Şebnem izleyenler tarafından merak edildi ve araştırıldı. Gelinim Mutfakta Şebnem kim?

Şebnem ve kayınvalidesi Suzan 2 temmuz pazartesi yarışmanın bir parçası oldular. Şebnem hanım Suzan hanımın oğluyla 8 yıldır birlikte olduklarını ve 5 aydır nişanlı olduklarını dile getirdi. Şebnem’in babası Ordulu vefat eden annesinin ise Selanik Göçmeni olduğunu söyledi. Selanik göçmeni oldukları için güzel yemekler yapmaya elverişli olduğunu ima etti. Şebnem annesini kaybettikten sonra 3 kardeşine bakımını üstlendiğini bu yüzden nişanlısıyla uzun süre evlilik düşünemediğini açıkladı. Kardeşlerinin büyümesi ve kendi bakımlarını üstlenecek duruma gelmesiyle hemen nişanlandıklarını açıkladılar.

Gelinim Mutfakta Şebnem, 16. haftanın sonunda elenen Başak’ın yerine geldiği için izleyenlerin en çok  merak ettiği araştırdığı isim oldu. Fakat Başak’ın yerine gelen Şebnem, Başak’a göre oldukça sakin ve sessiz bir yarışmacı. Kayınvalidesi Suzan hanım Şebnem’e göre daha ön planda ve daha çok konuşuyor. Suzan hanım aslen Tokatlı olduğunu ve diğer yarışmacılara çok iddialı olduğunu geldiği gün söylemişti. Suzan hanım gelinine karşı oldukça despot görünüyor. Gelinin en sevmediği özellikleri sorulduğunda giyim tarzı ve çok uyuduğunu dile getiriyor.

Fakat Şebnem hanım ilk iki gün yarışmanın en düşük puanlarını aldı. Yarışmaya devam etmeleri için kalan 3 günde yüksek puanlar almaları gerekiyor. Gelinim Mutfakta yarışmasının bugüne kadar gelmiş en sakin ve saygılı isimlerinden biri olan Başak’a yarışmada başarılar diliyoruz.

Gelinim Mutfakta Şebnem annesinin nasıl vefat ettiğini anlattı. Annesinin normal bir baş ağrısından sağlık ocağına gittiğini söyledi. Hastanede gerekli testleri yaptıktan sonra 3 ay ömrünün kaldığını öğrendiklerini dile getirdi. Annesinin kanserden vefat ettiğini söyledi.

Etiketler: gelinim mutfakta şebnem neden ağladı gelinim mutfakta yarışmacısı şebnem kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL