Gelinim Mutfakta Sezon Finali Ne Zaman 2020

Gelinim Mutfakta Sezon Finali Ne Zaman 2020

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D kanalının en sevilen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta yarışması hafta içi her gün izleyicisiyle buluşuyor. Ancak izleyicileri oldukça sevilen yarışmanın final yapıp yapmayacağını merak ediyorlar. Gelinim mutfakta sezon finali ne zaman 2020 sorusu son zamanlarda sıklıkla sorulur hale geldi.

Gelinim Mutfakta isimli yarışmayı ünlü ve sevilen bir isim olan Fatih Ürek sunuyor. Oldukça sevilen yarışma her hafta içi Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Peki Gelinim Mutfakta sezon finali ne zaman 2020? Gelinim Mutfakta final mi yapacak?

 

Gelinim Mutfakta Bitiyor Mu?

Gelinim mutfakta sezon finali ne zaman 2020

Kanal D ekranlarından her hafta içi yayınlanan Gelinim Mutfakta isimli yarışmacı kanala oldukça iyi reytingler getiriyor desek yalan olmaz. Peki Gelinim Mutfakta bitiyor mu? Ünlü yarışma oldukça izleniyor ve her hafta içi özellikle ev hanımlarını ekran başına kilitliyor. Yarışmada, gelinler ve kayınvalideler birlikte yarışıyorlar. Gelinler kendilerine verilen mutfaklarda istenen yemekleri yapıyorlar ve bu yemekleri ünlü sunucu Fatih Ürek ve kayınvalideler tadıyorlar. Yapılan yemek sonucu herkese puan veriliyor ve en yüksek puanı alan gelin Kanal D kanalından altın kazanıyor. Yukarıda da bahsedildiği üzere Gelinim Mutfakta yarışması özellikle gündüz saatleri evde olan ev hanımları tarafından oldukça izleniyor ve yarışmanın reytingleri bu nedenle oldukça yüksek.

 

Fatih Ürek Devam Edecek Mi?

Gelinim mutfakta sezon finali ne zaman 2020

Gelinim Mutfakta yarışmasının bu kadar sevilmesinin nedenlerinden biri de şüphesiz yüksek enerjisi ile hem yarışmacılara hem izleyicilere mutluluk saçan Fatih Ürek. Yarışmanın izleyicileri sıklıkla Fatih Ürek devam edecek mi sorusunu soruyorlar. Gelinim Mutfakta yarışmasının ünlü sunucusu Fatih Ürek, daha önce birçok kez kanal değiştirmiş. Bu nedenle izleyiciler Gelinim Mutfakta yarışmasının 2020-2021 sezonunda olup olmayacağı konusunda tereddütlü. Kanal D yetkililerinin açıklamasına göre herhangi bir terslik olmazsa ünlü sunucu Fatih Ürek, Gelinim Mutfakta yarışmasının 2020-2021 sezonunda da yarışmayı sunmaya devam edecek. Şu an bu açıklama kesinleşmese de Fatih Ürek’in programdan ayrılmasının reytingleri etkileme durumu bulunduğundan ünlü sunucu yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek.

 

Fatih Ürek 2020 – 2021 Sezonunda da Sunucu!

Gelinim mutfakta sezon finali ne zaman 2020

Yukarıda da bahsedildiği üzere herhangi bir terslik olmaması durumda ünlü sunucu Fatih Ürek’in, Gelinim Mutfakta yarışmasının 2020-2021 sezonunda da sunuculuk yapacağı tahmin ediliyor. Bu nedenle yarışmanın izleyicileri içlerini rahat tutabilir…

 

Etiketler: gelinim mutfakta gelinim mutfakta bitti mi gelinim mutfakta sezon finali gelinim mutfakta sezon finali ne zaman 2020


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL