Gelinim Mutfakta Yarışma Formatı? Başvuru Formu? Sunucu ve Yarışmacıları?

Gelinim Mutfakta Yarışma Formatı? Başvuru Formu? Sunucu ve Yarışmacıları?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Kanal D ekranlarında gündüz kuşağına yeni bir yarışma programı daha başlıyor. Daha önce Sosyetik Ev Kadınları ve Alışveriş Melekleri gibi programlar ile izleyici karşısına çıkan Kanal D bu programlardan istediği verimi alamayınca yemek yarışması tarzında yeni bir program Gelinim Mutfakta ile hafta içi 12.45’te izleyici karşısında olacak. Peki Gelinim Mutfakta nasıl bir program? Nasıl başvurulur? Sunucu ve yarışmacıları kim? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Yarışma Formatı? Başvuru Formu? 

Gelinim Mutfakta yarışması Fatih Ürek’in sunumu ile dört kayın valide ve gelinlerinin yarıştığı ve her hafta cuma günü büyük ödülün verildiği ve bir gelin ve kayınvalidenin elendiği bir yarışmadır. Gelinim Mutfakta yarışması eğlenceli ve izleyiciyi ekrana çekebilecek bir program. Yarışmada gelinler kendilerine verilen süre içerisinde yemeklerini hazırlayacaklar, bu yarışta gelinleri an ve an izleyen kayınvalideler tabakların kime ait olduğunu bilmeden puanlama yapacaklar.

Gelinim Mutfakta’da gelinler cuma gününe kadar en yüksek puanı alırlarsa gelin ve kayınvalide birlikte birinci olacak ve 10 Bin Liralık 5 bileziğin sahibi olacak. Programda haftanın en düşük puanını alan gelin ve kayınvalide ise yarışmaya veda edecek ve yeni gelin ve kayınvalide yarışmaya katılacak. Gelinim Mutfakta yarışma olmasının ötesinde yeni tatların ve lezzetlerin ekranlara geleceği bir program olacak.

[saritext]Popstar 2018 Yarışma Formatı? Sunucu ve Jüri Üyeleri? Tıklayınız![/saritext]

Yarışmanın suncusu Fatih Ürek’in biyografisinden bahsetmek gerekirse: Fatih Ürek, 1966 yılında Erzurum’da dünyaya gelmiştir. henüz 1 yaşında iken Bursa’ya taşınan Fatih Ürek burada eğitimini tamamladı. Ardından tiyatro sahnelerinde bir dönem yer aldıktan sonra bir gazinoda şarkı söylemesini ısrar edilince şarkıcılığa adım attı. Yaktı Yaktı albümü ile ödül de alan Fatih Ürek, bir çok dizi ve sinema da yer aldı. Şimdi ise çok farklı bir programla izleyici karşısına çıkıyor.

Gelinim Mutfakta yarışmacıları henüz belli olmadı. Ancak belli olduğunda ayrı bir başlık altında yarışmacılar hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Başvuru formu için Kanal D’nin internet adresinde Programlar kısmından Gelinim Mutfakta başlığı altında ulaşabilirsiniz. Buradan linkini de paylaşıyorum. [pembetext]Gelinim Mutfakta başvuru formu[/pembetext]

Gelinim Mutfakta Tanıtım Videosu

Etiketler: gelinim mutfakta haftanın birincisi gelinim mutfakta nasıl başvurulur gelinim mutfakta nasıl bir yarışma gelinim mutfakta yarışma detayları gelinim mutfakta yarışmacıları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL