Gökhan Kıraç (Hayati ve Diğerleri Erol) Kimdir?

Gökhan Kıraç (Hayati ve Diğerleri Erol) Kimdir?

Yazar: Emre Hayati ve Diğerleri

Kanal D ekranlarının Pazar akşamları yayınlanan dizisi Hayati ve Diğerleri’nde Erol karakteri ve bu rolü canlandıran oyuncu merak konusu oldu. Erol dizide Bavul ticareti yaptığı ve sıklıkla Gürcistan’a gittiği dönemerde Pasaport memuru olan Nurten ile tanışmış ve aşık olmuştur. Evlenen iki çift Erol’un çapkınlıkları ve kimliğinin deşifre olması nedeniyle ayrılmış ve Nurten Erol’u ihbar ederek tutuklatmıştır. Bu büyük aşk hikayesi biterken Erol yıllar sonra İkircikli Karakolu’na düşmüş ve Nurten ile bir kez daha karşılaşmıştır. Dizide Erol karakterini canlandıran oyuncu Gökhan Kıraç’ı tanıyalım…

Gökhan Kıraç (Hayati ve Diğerleri Erol) Kimdir?

1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. 170 boyunda, 70 kg ağırlığında olan oyuncu kahverengi gözlere sahip olup, yengeç burcudur. Oyuncunun sevgilisi ise Roksan Selçuk’tur. Gökhan Kıraç usta oyuncu Güven Kıraç’ın kardeşidir.

Gökhan Kıraç ilk olarak 2007 yılında yayınlanan dizi Kavak Yellerinde Alp karakteri ile başlamıştır. Dizide Dağhan Külegeç, Pelin Karahan gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Oyuncu 2008 yılında Adanlı dizisinde Mülayim karakterini canlandırmıştır. Dizide Oktay Kaynarca, Mehmet Akif Alakurt, Serenay Sarıkaya, Eda Özerkan gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Oyuncu 2010 yılında Güneydoğudan Öyküler Önce Vatan adlı projede Halil karakterini oynamıştır. Oyuncu 2011 yılında ise Karakol-Herkes Adalet İster isimli dizide Murat karakterini canlandırmıştır.

[mavitext]Hayati ve Diğerleri Faruk Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Kıraç 2011 yılında Mor Menekşeler isimli projede yer almış, dizide Sarp Levendoğlu, Umut Kurt, Ömür Arpacı, Zafer Alagöz ile birlikte rol almıştır. Oyuncu 2014 yılında Ulan İstanbul adlı projede rol almıştır. Projede Şebnem Bozoklu, Uğur Polat, Alptekin Serdengeçti, Zihni Gökay ile birlikte rol almıştır. Oyuncu 2016 yılında Famila dizisinde Bıttım karakterini canlandırmıştır. Oyuncu Şansımı Seveyim, Yok Artık, Kuzu ve Özür Dilerim isimli film projelerinde yer almıştır.

Gökhan Kıraç Videosu!

Etiketler: hayati ve diğerleri erol gerçek adı hayati ve diğerleri erol kimdir hayati ve diğerleri erol oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL