Görkem (Gül) Erkoçlar Kim? Eski Hali ve Yeni Hali

Görkem (Gül) Erkoçlar Kim? Eski Hali ve Yeni Hali

Yazar: Emre Dizi Haberleri

2013 yılında cinsiyet değiştirerek yeni bir kimlik kazanan Rüzgar Erkoçlar’ın kardeşi Gül Erkoçlar da cinsiyet değiştirdi. Gündemden düşmeyen Rüzgar Erkoçlar şimdi de kız kardeşinin cinsiyet değiştirmesiyle gündemde. Peki Rüzgar Erkoçlar’ın kardeşi Gül Erkoçlar kim? Kaç yaşında? Eski hali ve yeni hali.

Rüzgar Erkoçlar’ın kardeşi Görkem Erkoçlar kim?

Görkem Batu Erkoçlar, Rüzgar Erkoçları’ın iki kız  kardeşinden biridir. İstanbul Bostancı’da ikamet ediyor.  Babasının ismi Engin annesinin ismi ise Sema’dır. Görkem Batu Erkoçlar’ın  Rüzgar Erkoçlar’dan 6 ay sonra ameliyat olduğu ortaya çıktı. Gül Erkoçlar Görkem Batu Erkoçlar olarak ismini değiştirdi. Özel bir firmada grafik tasarımcı olarak çalışan Görkem Erkoçlar hayatına erkek olarak devam ediyor.

Görkem Batu ve Rüzgar Onur  Erkoçlar’ın bir de kız arkadaşı var. Eskiden iki kız kardeş olan Rüzgar ve Görkem Batu Erkoçlar, şimdi hayatlarına iki erkek kardeş  ve bir kız kardeş olarak devam ediyor. Herkesin kafasında aynı soru işareti bulunuyor. Rüzgar ve Görkem Erkoçların diğer kız kardeşleri Nur’un bu konuda ne düşündüğü.

 Rüzgar Erkoçlar’ın kardeşi Görkem Erkoçlar’ın eski hali arasında belirgin bir fark yok. Aslında 2013 yılında cinsiyet değiştirme operasyonlarına başlayan Görkem Erkoçlar yeni yeni gündeme geliyor.

Etiketler: görkem erkoçlar kim gül erkoçlar kim rüzgarın cinsiyet değiştiren kardeşi kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL