Gözde Kansu’nun Yeni Projesi Ne? Hangi Dizide Oynayacak?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz dizisiyle büyük beğeni toplayan Gözde Kansu yeni bir proje için mi diziden ayrıldı? Yoksa 2. sezon Sen Anlat Karadeniz dizisine tekrar dönecek mi?

Gözde Kansu, Sen Anlat Karadeniz dizisine Burcu Binici’nin Eyşan karakterine istenildiği gibi hayat veremediği için sonradan katıldı. Ve Eyşan karakterini hiç bir oyunculuk sırıtması hissettirmeden başarıyla oynadı. Kendisinin dizideki karakterine bayılmasak da oyunculuğunu çok sevdik.

Dizinin son bölümlerinde geçmişte yaşadıklarını hatırlayan Eyşan’ın hikayesi hepimizi heyecanlandırdı fakat 20. bölümde yer almayan Eyşan’ın yarım kalan hikayesiyle diziden bir anda kaybolması izleyenleri üzdü. İster istemez çok alıştığımız bir isim haline gelen Gözde Kansu diziden kişisel sebeplerden ötürü ayrılmış.

Büyük ihtimal dizinin Trabzon’da gerçekleşen çekimleri oyuncunun özel hayatını etkiledi. Bu yüzden diziden ayrıldı. Fakat Gözde Kansu’nun diziden tamamen ayrıldığını söylemek de mümkün değil. Çünkü Eyşan’a ne olduğu muallakta. Eğer oyuncu diziye dönme kararı alırsa 2. sezonda tekrar Sen Anlat Karadeniz dizisinde görebiliriz.

Fakat Gözde Kansu  yeni dizide mi oynayacak? Gözde Kansu’nun yeni projesi ne? Sorularının yanıtı kesinlikle yemi bir proje için Sen anlat Karadeniz dizisinden ayrılmadı. Şu dönemde ekranlarda fırtınalar estiren bir diziden başka bir dizi için ayrılması kesinlikle mümkün değil.

Umarız Gözde Kansu Sen Anlat Karadeniz kadrosuna 2. sezonda tekrar döner. Ve acı dolu hikayesini kaldığı yerden izlemeye ve anlamaya devam ederiz.

Etiketler: gözde kansu diziden neden ayrıldı gözde kansu hangi dizide oynayacak gözde kansunun yeni dizisi ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL