Gülben Ergen Ve Burak Törer Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Gülben Ergen Ve Burak Törer Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Uzun süredir magazin gündemini meşgul eden ünlü şarkıcı Gülben Ergen yine özel hayatıyla gündemde. Burak Törer’le dolu dizgin bir aşk yaşayan Ergen’in sosyal medya hesabından birlikte çekilmiş fotoğraflarını kaldırması ayrılık söylentilerini de beraberinde getirdi. Gülben Ergen Burak Törer’den ayrıldı mı? Neden ayrıldı?

2017 yılının en çok konuşulan ismi Gülben Ergen, Yapımcı Burak Törer’le dolu dizgin bir birliktelik yaşıyordu. Çift aşk dolu pozlarını sosyal medya hesaplarından paylaşmaktan da çekinmiyordu. Fakat Gülben Ergen’in Burak Törer’leçekindiği bütün fotoğrafları insragram hesabından silmesi akıllara Gülben Ergen ve Burak Törer ayrıldı mı sorularını getirdi.

Çift geçtiğimiz hafta Bodrum’da birlikte tatil yaptılar. Ve sık sık sarılarak kendilerini çeken basın mensuplarına pozlar verdi. Çiftin dolu dizgin devam eden birlikteliklerine nazar mı değdi?

Daha önce bir çok çiftin önce sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkardığı ardından da ayrıldıklarını açıkladıklarına şahit oldu. Büşra Develi – Burak Deniz çifti, Aslı Enver- Murat Boz çifti bu örnekler arasında. Gülben Ergen ve Burak Törer çiftinin de ayrılığın eşiğinde olduğu haberlerini almış bulunmaktayız.

Fakat Gülben Ergen’in devam eden davalarından ötürü fotoğrafların aleyhine kullanılmaması adına silmiş de olabilir. Bu konuda kesin bir bilgi aldığımızda haberimizde paylaşacağız.

Etiketler: gülben ergen yapımcı sevgilisinden ayrıldı mı günben ergen burak törerden ayrıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL