Gülben Ergen ve Yeşim Salkım Mahkemelik: Beni ve Çocuklarımı Öldürmesinden Korkuyorum!

Gülben Ergen ve Yeşim Salkım Mahkemelik: Beni ve Çocuklarımı Öldürmesinden Korkuyorum!

Yazar: Emre Magazin

Gülben Ergen geçtiğimiz günlerde Yeşim Salkım hakkında suç duyurusunda bulundu. Ergen, Yeşim salkım’ın “o kadını bitireceğim” mesajını delil göstererek Yeşim Salkım hakkında ölümle tehdit etme gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

Konuyu sabah gazetesinden Dilek Yaman gündeme taşıdı. Geçtiğimiz günlerde bir ödül törenine katılan Gülben Ergen kendisine şantaj, hakaret ve tehdit dolu sözler sarf ettiğini söylediği Yeşim Salkım hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Yeşim Salkım’ı savcılığa ihbar eden Gülben Ergen aralık ayında bir ödül törenine katılmış ve 38 okul açıp binlerce öğrenciye eğitim imkanı sağladığı için ödüle layık görülmüştü. akabinde ise Yeşim Salkım televizyon kanallarında ve sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarla Gülben Ergen eleştirmişti.

İddiaya göre Yeşim Salkım töreni düzenleyen Sinan güzele “ben Hakan uzan’ın eski karısıyım, bu işlerin nasıl gittiğini iyi bilirim. Ödül benim hakkımdı. Ahlaksız kadını davet edip ödül vereceğini de benim hakkımı yediniz. Bu iş artık kan davasına dönüştü. Beni davet bile etmediniz Gülben Ergen’i bitireceğim benim o kadını yok etmeme engel olamayacaksınız” dedi. güzel ise Salkım dan gelen mesajları Gülben ergen’e göndermiş ve ondan dikkatli olmasını istemiştir.

Gülben Ergen ise vakit kaybetmeden İstanbul adliyesine gitmiş ve Yeşim Salkım hakkında suç duyurusunda bulunmuştur. Gülben Ergen savcılığa verdiği ifadede “Yeşim Salkım bana ait olduğu iddia edilen görüntüleri herkese göstererek itibarımı zedeliyor. Kariyerime saygınlığına ve çocuklarıma zarar gelmesinden korkuyorum. Salkım’dan şikayetçiyim” diye ifade verdi. Gülben Ergen Yeşim Dalkım’ın attığı mesajları ise delil olarak savcılığa sundu. Bu gelişmelerden sonra hemen Salkım hakkında soruşturma başlatıldı.

Etiketler: yeşim salkım gülben ergen kavgası


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL