Güldür Güldür Show 2019 Oyuncu Kadrosu, Yeni Gelen Oyuncular

Güldür Güldür Show 2019 Oyuncu Kadrosu, Yeni Gelen Oyuncular

Yazar: Emre Dizi Haberleri

2019 yılı yeni sezon hazırlıklarını tamamlayan Güldür Güldür Show, yeni kadrosu ile dikkatleri üzerine çekti. Yeni sezonda sürpriz isimleri bünyesine katan Güldür Güldür Show, BKM yapımcılığında Show Tv ekranlarında gösterilecek.

Yeni sezonda kılıktan kılığa girecek olan oyuncular yine eğlenceli bölümlerle evlerimize konuk olmaya devam edecek. Yeni sezonda ise dikkat çeken yeni isimler programda yer alacak. Emre Altuğ, Açelya Topaloğlu ve Sinan Çalışkanoğlu Güldür Güldür’ün yeni sezon fragmanında dikkatleri çekti.

Programın yeni fragmanı yayınlandı. Fragmanda çalan yeni sezon müziği ise sevilen grup Manga tarafından hazırlandı. Program yine eğlenceli skeçleri ile izleyicileri güldürmeye devam edecek. Programda eski oyuncular yer aldığı gibi bazı yeni isimler de yer alacak. Bu isimleri tek tek yazımızda sizlere tanıtacağız. Güldür Güldür Show yeni sezon tanıtım fragmanını da yazımızın sonundaki videodan izleyebilirsiniz. 19 kişilik ekibin yeni isimleri şu şekildedir.

Güldür Güldür Show 2019 Oyuncu Kadrosu

Güldür Güldür Show Emre Altuğ

1970 İstanbul doğumludur. Çağla Şikel ile 2008 yılında evlenmiş ve 2015 yılında boşanmıştır. Asıl mesleği şarkıcı olan Emre Altuğ oyunculuk alanında da kendisini geliştirmiş ve bir çok yapımda yer almıştır. Sensiz Olmuyor, Tatlı Hayati Lise Defteri ve Elde Var Hayat gibi filmlerde yer almıştır.

Güldür Güldür Show Açelya Topaloğlu

1986 Karşıyaka doğumludur. 162 cm boyunda olan oyuncu Kenan Acar ile aşk yaşadığı söyleniyor.  İlk olarak 2008 yılında Aşk Yakar isimli dizide yer almış ve Bade karakterini acnlandırmıştır. Sonrasında ise Arka Sokaklar, Kaçak Gelinler gibi dizilerde yer almıştır.

Güldür Güldür Show Sinan Çalışkanoğlu

1978 İstanbul’da doğan oyuncu reklam ve dizi oyuncusudur. Akademi İstanbul tiyatro bölümünü bitirmiştir. Pera Güzel Sanatlar Merkezinde ise oyunculuk ve pandomim dersleri almıştır. Elin Oğlu, Selena, İncir Reçeli 2, Yahşi Cazibe gibi dizilerde yer almıştır.

Güldür Güldür Show Evrim Akın Kimdir?

Evrim Akın 1979 Ankara doğumludur. En çok Bez Bebek isimli dizi ile tanınmış ve özellikle çocukların sevgisini kazanmıştır. 160 cm boyunda olan güzel oyuncu ve sunucu aynı zamanda ünlü şari Gülten Akın’ın da akrabasıdır.

Etiketler: Güldür Güldür Show 2019 kadrosu Güldür Güldür Show 2019 oyuncuları Güldür Güldür Show 2019 yeni gelenler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL