Gülizar Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Belli Oldu!

Gülizar Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Belli Oldu!

Yazar: Emre Gülizar

Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen dizi Gülizar dizisi Çağan Irmak yönetiminde çekimlere başladı. Dizinin başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah olurken dizide Berk Cankat, Berk Erçer, Berkay Ateş, Goncagül Sunar, Şerif Sezer, Zuhal Gencer gibi isimler yer alıyor. Dizinin çekim adresileri de belli oldu. Gülizar nerede çekilecek? Yazımızda..

Gülizar Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Belli Oldu!

Çağan Irmak yönetimindeki dizinin çekim yerleri belli oldu. Dizinin ilk 3 bölümü İzmir’de çekilirken diğer bölümleri İstanbul’da çekilecek. İlk 3 bölümde Gülizar’ın fakirlik günleri çekileceği konuşuluyor. Dizinin yönetmeni Çağan Irmak ve oyuncular Farah Zeynep Abdullah, Berkay Ateş birlikte twitterden çektikleri fotoğrafta ” böylede başladık dünyalar güzeli İzmir’de” paylaşımını yaptılar. Ayrıca fotoğraf altına ” o zaman yolumuz açık neşemiz daim olsun” sözünü de yazdılar. Bu sözlerle Gülizar’ın çekimleri de başlamış oldu.

Gülizar dizisi daha çok Gülizar’ın başından geçen olayların anlatılacağı bir dizi olacak. Dizinin İstanbul’da ise daha çok beykoz ve sahile yakın yerlerde çekimlerinin devam edileceği tahmin ediliyor. Ayrıca fakir hayatından zengin hayatına geçişlerin konu alınacağı bu nedenle İstanbul’un elit semtlerinde de çekimlerin yapılacağı düşünülüyor.

[mavitext]Gülizar Dizisi Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: gülizar dizisi çekim adresi gülizar dizisi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL