Gülizar Dizisi Fuat Kimdir? (Baran Can Eraslan)

Gülizar Dizisi Fuat Kimdir? (Baran Can Eraslan)

Yazar: Emre Gülizar

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Gülizar’da karakterler ve oyuncularda belli oldu. Belli olan karakterlerden bir tanesi de Fuat karakteri oldu. “Fuat, Nazan’ın bekar oğludur. Büyük hayalleri vardır ancak onları gerçekleştirecek enerjisi yoktur. Bir gün çok ünlü bir oyuncu olmak ister, fakat çok yeteneksiz bir adamdır. Annesi ile birlikte çiftlikte yaşamaya mecbur kalmıştır.” Dizide Fuat karakterini canlandıran oyuncu Baran Can Eraslan’dır. Baran Can Eraslan ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Gülizar Dizisi Fuat Kimdir? (Baran Can Eraslan)

Baran Can Eraslan 1990 yılında İzmir Konak’ta dünyaya gelmiştir. 1.78 boyunda 68 kg ağırlığında olan oyuncu Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü mezunudur. Eskrim, at binmek spor faaliyetleri arasında yer alırken iyi derecede İngilizce bilmektedir. Ayrıca araba ehliyeti bulunuyor.

Baran Can Eraslan, 2014 yılında yayınlanan Yılanların Öcü adlı dizide rol almıştır. Dizide Ahmet Varlı, Ceyda Ateş, Burak Can, Cemal Toktaş, Gonca Yakut, Hande Soral, Hande Kaptan gibi isimler yer almıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer bir dizide 2016 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve çok sevilen Hayat Şarkısı dizisidir. Dizide Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ecem Özkaya Üstündağ, Tayanç Ayaydın, Ahmet Mümtaz Taylan, Seray Gözler, Deniz Şen Hamzaoğlu, Pelin Öztekin, Deniz Altan gibi önemli isimler yer almıştır. Dizide Arda karakterini canlandırmıştır.

[mavitext]Gülizar Perihan Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Baran Can Eraslan sadece dizilerde rol almamış bu işin kaynağı olan tiyatro oyunlarında da oynamıştır. 2014 yılında III. Sınıf İlişkiler, American Blues, Böcek oyunlarında yer alırken, 2015 yılında Kel Kantocu ve Ders, Seher ile Ali oyunlarında oynamıştır. Bizlerde Baran Can Eraslan’a yeni projesi olan Gülizar dizisindeki Fuat karakteri ile birlikte başarılar diliyoruz.

[pembetext]Gülizar Dizisi Nazan Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Baran Can Eraslan Hayat Şarkısı Videosu

Etiketler: gülizar fuat boyu gülizar fuat kim gülizar fuat oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL