Gülizar Dizisi İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları Analizi!

Gülizar Dizisi İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları Analizi!

Yazar: Emre Gülizar

Kanal D ekranlarında Cumartesi günü yayınlanacak olan Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Berk Erçer, Berkay Ateş gibi önemli oyuncuları bünyesinde barındıran Gülizar dizisinin ekranlara gelmesi beklenirken ilk bölümü ile izlenip izlenmediği ve reyting sonuçları merak konusu oldu. Peki Gülizar dizisi izlendi mi? Reyting sonuçları nasıl? Tüm bu soruların cevabını yazı analizimizde bulabilirsiniz.

Gülizar Dizisi İzlendi mi? Tuttu mu? 

Kanal D ekranlarında Cumartesi ilk bölümü ile ekranlarda olacak Gülizar dizisi bünyesinde Farah Zeynep Abdullah, Berkay Ateş, Berk Erçer, Berk Cankat, Goncagül Sunar, Ebru Cündübeyoğlu gibi önemli oyuncular yer alıyor. Dizi Gülizar’ın şarkıcı olma hayali ve fakir bir hayattan zengin bir hayata geçişini anlatırken yaşadığı aşkı da konu alıyor. Dizide merak edilen konulardan biri Cumartesi günü ilk bölümün ardından izlenip izlenmediği ve reyting sonuçları oldu.

Gülizar dizisi Cumartesi günü Yeni Gelin, Fazilet Hanım ve Kızları, Kalbimdeki Deniz, O Ses Türkiye, Bahtiyar Ölmez gibi önemli dizi ve programlar ile birlikte yarışacak. Burada özellikle Yeni Gelin ve Fazilet Hanım ve Kızlarına dikkatleri çekmek istiyorum. Bu dizilerden Yeni Gelin Total’de yayınlandığı günden beri liderliği bırakmadı. Fazilet Hanım ve Kızları ise son 3-4 haftadır ciddi bir yükseliş yaşıyor ve Yeni Gelin’in hemen ardından geliyor. Gülizar dizisi bu günde tutunmak istiyorsa bu iki diziyi geçmesi gerekiyor. Zira Cumartesi günleri 10 şubattan itibaren reytinglerde ilk sıralarda yer alan Survivor yarışması bu rekabete ortak olacak. Şimdi bu günün reytinglerine ve Gülizar dizisinin ilk bölümü ile aldığı reyting sonuçlarına bakalım.

[mavitext]Gülizar Dizisi Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Cumartesi günü Total’de 7.35 reyting ile 1. olurken, AB grubunda 3.37 ile 11. sırada yer aldı. ABC grubunda ise 4.24 ile 8. sırada yer aldı. Fazilet Hanım ve Kızları ise, Total’de 6.45 reyting ile 2. sırada yer alırken, AB’de 6.99 ile 1. sırada yer aldı. ABC’de ise 7.45 reyting ile 1. sırada yer aldı. Görüldüğü gibi Fazilet Hanım ve Kızları Total dışında 1. olurken Totalde 2. sırada yer aldı. Ancak Yeni Gelin Totaldeki 1. liğini şu ana kadar kaptırmadı.

[pembetext]Gülizar Dizisi Gülizar’ın Söylediği Şarkılar? Tıklayınız![/pembetext]

Gülizar Dizisi Reyting Sonuçları Analizi

Gülizar dizisi reyting sonuçlarına göre 3-4 reyting bandında yer aldı. Bundan sonraki haftalar için 2. ve 3. bölüm reytingleri kritik önem taşıyor. Bu reytinglerde çıkış yakalarsa zirveyi zorlayabilir. Ancak düşüşe geçerse bu durum erken final yapmasına neden olacaktır. İlk reytinglere göre ortalama bir sonuç elde etti.

Gülizar Dizisi Fragmanı

Etiketler: gülizar dizisi izlendi mi gülizar reyting sonuçları gülizar tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL