Gülizar Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Gülizar Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Yazar: Emre Gülizar

Q3 Medyanın üslendiği Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen dizi Gülizar dizisinin yönetmeni ise Çağan Irmak oldu. Kasım ayı sonu veya Aralık ayında başlaması beklenen dizinin Siyah Beyaz Aşk veya Ver Elini Aşk dizilerinden birinin final yapması durumunda bu dizilerin yerine geleceği konuşuluyor. Dizi de Gülizar’ın başından geçen olaylar anlatılacak. Dizinin başrol kadın oyuncusu ise Elçin Sangu oldu. Elçin Sangu’ya partner arayışları devam ederken dizi de Sangun’un arkadaşı rolünü ise Berkay Ateş üstlenecek.

Son dakikada Elçin Sangu ile anlaşma sağlanamadı ve başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah oldu. Farah Zeynep Abdullah’a Berk Cankat, Berk Erçel eşlik edecek.

Gülizar Dizisi Oyuncu Kadrosu!

Dizinin şu ana kadar 2 oyuncusu belli oldu. Elçin Sangu’nun partner arayışları devam ediyor. Daha önce Birkan Sokullu’nun oynayacağı konuşuluyordu. Ancak Birkan Sokullu şu an Show Tv ekranlarında yayınlanan şu an 4 hafta ara veren dizi Yüz Yüze de Cino karakterini canlandırıyor. Bu dizi final yaparsa düşünülebilir.

Farah Zeynep Abdullah (Gülizar) Kimdir?

1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Babası Arap, annesi Boşnak kökenlidir. Uzun süre babasının işlerinden dolayı İngiltere’de kaldı. Burada tiyatro, medya, fotoğrafçılık öğrendi. Oyuncu Türkiye’ye geldikten sonra dizilerde rol aldı. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde tanındı.

Berk Cankat (Veteriner Murat) Kimdir?

1984 yılında Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarım mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide yaşadı. Güzel Köylü dizisinde Cemal karakteri ile beğeni topladı.

Berk Erçer (Tuğrul) Kimdir?

1983 yılındaİstanbul’da dünyaya geldi. Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım ve Fotoğraf bölümünden mezun oldu. Profesyonel bir fotoğrafçı olan oyuncu olsa da bu zevkinden vazgeçmemiştir. Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol almıştır.

 

Elçin Sangu Kimdir? (Anlaşma sağlanamadı)

1985 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Çerkes kökenli olan oyuncu, ailenin tek çocuğu olarak büyüdü. Mersin Üniversitesi Opera Bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra özel bir tiyatroda 1 yıl kadar oynadı. 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünü kazandı. Fakat okulunu yarım bıraktı. İlk olarak Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde kendini bulan oyuncu son olarak ve tanınmasını sağlayan dizi Kiralık Aşk’ta rol aldı. Dizide Defne karakterini canlandırmıştı.

Berkay Ateş (Fettah) Kimdir?

Dizide Gülizar’ın en yakın arkadaşı rolünü üstlenen Berkay Ateş, Anne dizisi ile karşımıza çıkmış ve kötü adam rolünü canlandırmıştı. 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Oyunculuk eğitimini Semaver Kumpanya’da aldı. Anne dizisinde Cengiz karakterini canlandırmıştır.

Birkan Sokullu? (Anlaşma Sağlanamadı)

Goncagül Sunar (Nazan) Kimdir?

1970 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Mahallenin Muhtarları dizisinde Fadime’nin arkadaşı olarak rol allan oyuncu, Çemberimde Gül Oya dizisinde şarkıcı Canan karakterini canlandırmıştır.

Şerif Sezer (Hayriye) Kimdir?

1943 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Oyuncu Karagül dizisindeki rolü ile beğeni topladı.

Sizce Gülizar Dizisi Elçin Sangu’nun partneri olarak kimi görmek istersiniz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Zuhal Gencer (Candan) Kimdir?

İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Stüdyo Tiyaro’da eğitim gördü. Ulak adlı sinema filminde Cemile karakterini canlandırdı. Evli ve 1 çocuk sahibidir.

Ebru Cündübeyoğlu (Suzan) Kimdir?

1974 yılında Almanya’da doğdu. Annesi 1970 yılında Güzellik yarışmasında Türkiye 4. oldu. Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesini bitirdi. Radyocu Güçlü Mete ile evlidir ve bir kızı bulunuyor. Oyuncu Koçum Benim, Kocan Kadar Konuş, Evli ve Öfkeli gibi projelerde yer almıştır.

Sevtap Özaltun (Mine) Kimdir?

Osman Alkaş (Veysel) Kimdir?

Mahperi Mertoğlu (Şerife Abla) Kimdir?

Ayşe Tunaboylu (Zemzem) Kimdir?

Gonca Cilasun (Muazzez) Kimdir?

Emre Taşkıran (Teksoy) Kimdir?

Pelin Abay (Fatoş) Kimdir?

Sinem Yener (Perihan) Kimdir?

Feriha Eyüboğlu (Şükriye) Kimdir?

Baran Can Eraslan (Fuat) Kimdir?

Gülizar Dizisi Fragmanı!

Etiketler: gülizar berkay ateş gülizar dizisi konusu gülizar dizisi oyuncu kadrosu gülizar dizisi oyuncuları gülizar elçin sangu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL