Gülizar Fettah Kim? Gülizar’ın Arkadaşı Fettah Kimdir? Yaşı, Boyu

Gülizar Fettah Kim? Gülizar’ın Arkadaşı Fettah Kimdir? Yaşı, Boyu

Yazar: Emre Gülizar

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi Gülizar’da kadrolar netleşmeye başladı. Dizide Gülizar’ın en yakın arakdaşlarından biri olan onun ile şarkı söyleyen ve on her daim yardımcı olmaya çalışan Fettah karakteri de merak konusu oldu. Peki Fettah karakterini kim canlandırıyor? Dizide Fettah karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Berkay Ateş’tir. Berkay Ateş kimdir? Tanıyalım..

Gülizar Fettah (Berkay Ateş) Kim? Yaşı, Boyu

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1.80 boyunda 76 kg ağırlığındadır. Kova burcu olan oyuncu kahverengi göz rengine sahiptir. Semaver Kumpanya’da oyunculuk eğitimleri almıştır. Oyuncu üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünü okuyarak tamamlamıştır. Oyuncunun oyunculuğa ilgisi küçük yaşlardan itibaren başlamış ve ilk olarak tiyatro ve sinema ile bu yolda önemli adımlar attıktan sonra dizilerde rol almaya başlamıştır.

Berkay Ateş ilk olarak 2015 yılında Abluka isimli sinema filminde rol almıştır. Filmde Ahmet karakterini canlandırmıştır. Filmde Mehmet Özgür, Tülin Özen, Müfit Kayacan, Ozan Akbaba, Mustafa Kırantepe gibi önemli isimler rol almıştır. Filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Emin Alper yaparken filmin müziklerini besteleyen isim ise Cevdet Erek olmuştur. Oyuncu 2016 yılında İstanbul Sokakları adlı dizide rol aldı. Dizide Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu, Naz Elmaz, Mine Taber gibi önemli isimler rol almıştır. Dizi Nazlı ile Fırat’ın ölümsüz aşkını anlatmaktadır.

[pembetext]Gülizar Suzan Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Berkay Ateş bir kaç dizi ve sinema filminde rol almıştır. Ancak Türk izleyicisi onu Star Tv ekranlarında yayınlanan Anne dizisinde Cengiz rolü ile tanımıştır. Kötü adam rolünde oynayan oyuncu buradaki rolü ile büyük bir beğeni kazanmıştır. Dizide Gonca Vuslateri’nin canlandırdığı Şule karakterinin eşi rolündedir. Dizide Cansu Dere Zeynep karakterini canlandırırken Beren Gökyıldız Melek/Tuna karakterini canlandırmıştır. Dizide Vahide Perçin, Meral Çetinkaya, Serhat Teoman, Gülanay Kalkan, Ahsen Eroğlu gibi isimler yer almıştır. Dizinin yönetmen koltuğunda Merve Girgin otururken, Faruk Baygan senaryo koltuğundadır.

Gülizar Fettah (Berkay Ateş) Videosu!

Etiketler: gülizar fettah boyu yaşı gülizar fettah gerçek adı gülizar fettah kim gülizar fettah rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL