Gülizar Nazan Kimdir? ( Goncagül Sunar)

Gülizar Nazan Kimdir? ( Goncagül Sunar)

Yazar: Emre Gülizar

Kanal D ekranlarında Cumartesi günü yayınlanacak olan Gülizar merakla beklenirken dizide Nazan karakteri dikkat çekti. “Nazan, Candan’ın kız kardeşidir. Kocası iflas ettikten sonra Mehmet Rıfat’ın gönderdiği harçlıklarla geçimini sağlamaktadır. Aile bağları kuvvetli değildir. Özellikle kız kardeşi ile çıkar ilişkisi kurmaktadır. Nazan’ın tek bir oğlu vardır ve onun için yapamayacağı fedakarlık yoktur.” Dizide Nazan karakterini canlandıran oyuncu Goncagül Sunar’dır. Goncagül Sunar kimdir? Tüm bilgiler yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Gülizar Nazan Kimdir? ( Goncagül Sunar)

1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1.61 boyunda 55 kg ağırlığındadır. Demet Sunar adında bir kız kardeşi bulunmaktadır. 1991 yılında Şahika Tekand ve Studio Oyuncuları ile sanat hayatına başlamıştır. Oyunculuğa ilk olarak 1992 yılında Filiz Kaynak, Avni Kütükoğlu ve Nursan Esenboğa’nın yönettiği Kandemir Konduk’un senaryosunu yazdığı Mahallenin Muhtarları adlı dizi ile başladı. Dizide Fadime’nin arkadaşı rolünü üstlenmiştir. Dizide Cihat Tamer, Erkan Can, Aydan Burhan, Esra Akkaya gibi oyuncularda yer almıştır.

Goncagül Sunar, 2002 yılında Abdullah Oğuz’un yönettiği Asmalı Konak dizisinde evin hizmetçisi Hayriye karakterini canlandırmıştır. Dizide Özcan Deniz, Nurgül Yeşilçay, Selda Alkor, Selda Özer, Ege Aydan, İpek Tuzcuoğlu, Menderes Samancılar, Eylem Yıldız, Şerif Sezer gibi önemli isimler yer almıştır. Goncagül Sunar, 2007 yılında Ses Mühendisi Musevi Marsel Zalma ile evlendi ve bir erkek evladı bulunmaktadır. Oyuncu 2004 yılında Çağan Irmak’ın yönettiği Çemberimde Gül Oya isimli dizide şarkıcı Nazan karakterini canlandırmıştır. Dizide Özge Özberk ve Mehmet ali Nuroğlu’da rol almıştır.

[mavitext]Gülizar Teksoy Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Oyuncu 2014 yılında Kaderimin Yazıldığı Gün isimli dizide Şükran karakterini canlandırmıştır. Dizide Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük, Gürbey İleri gibi isimler yer almıştır. 2015 yılında Uzaklarda Arama isimli filmde rol alırken filmin yönetmenliğini Yağmur Ünal yapmıştır. 2017 yılında ise Her Şey Mümkün adlı filmde rol almıştır. Filmde Arzu karakterini canlandırmıştır. Oyunculuğu dışında müzik ile de uğraşan oyuncunun albüm çalışması da bulunmaktadır. Oyuncuya başarılar dileriz.

[pembetext]Gülizar Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Goncagül Sunar Videosu

Etiketler: gülizar nazan kim gülizar nazan oynadığı diziler gülizar nazan sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL