Gülizar Suzan Kim? Şarkıcı Suzan Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Gülizar Suzan Kim? Şarkıcı Suzan Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Yazar: Emre Gülizar

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi Gülizar yayınlanacağı gün belli olmazken dizide rol alacak oyuncular belli oldu. Bu oyunculardan bir tanesi de pavyonda çalışan Suzan karakteridir. Suzan karakterini canlandıran oyuncu ise Ebru Cündübeyoğlu oldu. Ebru Cündübeyoğlu kimdir? Tanıyalım.

Gülizar Suzan (Ebru Cündübeyoğlu) Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

1974 yılında Almanya’da dünyaya gelen oyuncu ilkokulu İstanbul’da okudu. Adapazarı’nda orta ve lise’yi bitiren oyuncunun annesi Hülya Cündübeyoğlu Türkiye 4.’sü oldu. Üniversiteyi Bursa Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde bitiren oyuncu 1993 yılında Türkiye 4. güzeli seçildi. Ebru Cündübeyoğlu TRT ekranlarında Bir Başka Gece isimli programın sunuculuğunu yaptı. 1993 yılında başladığı sunuculuğu 1997 yılında kadar başka kanallarda devam etti. Ebru Cündübeyoğlu, 1.73 boyunda 67 kg ağırlığındadır. Başak burcu olan oyuncu açık kahverengi gözlere ve kahverengi saçlara sahiptir.

Ebru Cündübeyoğlu, ilk olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Deli Yürek’te Avukat Ayşegül rolünü üstlenmiş ve geniş bir seyirci kitlesine ulaşmıştır. Dizinin başrolünde Kenan İmirzalıoğlu rol almıştır. Dizide Ayşegül karakteri Kenan İmirzalıoğlu’ndan hoşlanmaktadır. Oyuncu 2005 yılında çıkardığı Aşılı Kolum adlı şiir kitabını çıkarmıştır. Ebru Cündübeyoğlu Radyocu Güçlü Mete ile 2005 yılında evlenmiş ve Duru isminde bir de kızı olmuştur. Kızı Duru ile birlikte Şen Piliç Reklam filminde rol almıştır. Ebru Cündübeyoğlu Atv ekranlarında yayınlanan dizi Evli ve Öfkeli’de Birce Akalay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ayça Erturan ve Sarp Akkaya ile birlikte rol almıştır.

[mavitext]Gülizar Veteriner Murat Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Ebru Cündübeyoğlu, bu zamana kadar birçok dizi ve sinema da rol aldı. 1997 yılında Gülüm, 2002 yılında Koçum Benim, 2003 yılında Çınaraltı, 2004 yılında Omuz Omuza, 2006 yılıda Gizli Patron, 2007 yılında Şöhret Okulu, 2007 yılında Kuzey Rüzgarı, 2008 yılıda Yalancı Romantik, 2011 yılında Hakan Bey, 2011 Kalbim Seni Seçti, 2012 yılında Avrupa Avrupa, 2013 yılında Hititya: Madalyonun Sırrı, 2014 yılı Galip Derviş, 2015 yılında Kocan Kadar Konuş rol aldığı bazı projelerdir. Ebru Cündübeyoğlu eşi ile ilgili büyük bir aşk ile evlendiklerini ama ilk görüşte aşk ile evlenmediğini birbirlerini tanıdıktan sonra aşık olduklarını belirtiyor. Çocuğu Duru’nun geleceği ile ilgili bir dayatmasının olmayacağını ve kızı hangi meslekte mutlu olacaksa o meslekte çalışması gerektiğini belirtiyor. Oyuncuya yeni projesinde başarılar diliyoruz.

[pembetext]Gülizar Dizisi Dizi ve Jenerik Müzikler? Tıklayınız![/pembetext]

Ebru Cündübeyoğlu Videosu!

Etiketler: gülizar suzan gerçek adı gülizar suzan kim gülizar suzan kimdir gülizar suzan oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL