Gülizar Teksoy Kimdir? (Emre Taşkıran)

Gülizar Teksoy Kimdir? (Emre Taşkıran)

Yazar: Emre Gülizar

Kanal D ekranlarında yeni başlayacak olan dizi Gülizar’da oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. Önemli oyuncuların yer aldığı dizide Teksoy karakterini canlandıran oyuncu da merak konusu oldu. Gülizar dizisinde Teksoy karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Emre Taşkıran’dır. Peki Emre Taşkıran kimdir? Yazımızda.

Gülizar Teksoy Kimdir? (Emre Taşkıran)

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Emre Taşkıran küçük yaştan itibaren oyuncu olmak istemiş ve Ankara Üniversitesi DTCF. Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nda Üniversite eğitimini tamamlamıştır. Fiziki özellikleri ile de televizyon dünyasında aranan br isim olan Emre Taşkıran 1.81 boyunda 76 kg ağırlığındadır. Kova burcu olan oyuncunun göz rengi ise kahvedir. Yakışıklı oyuncunun özel yetenekleri arasında klarnet çalmak, fotoğraf çekmek ve yüzmek yer almaktadır. İlk ve orta okul yıllarında hastalıklarla boğuşan oyuncu hastalıkların sonucunda okul hayatı biraz uzamıştır. Ancak bu dert ve sıkıntıların üstesinden gelmeyi başarmış ve bu günlere ve hayallerine kavuşmuş ve oyuncu olmuştur.

Emre Taşkıran ilk olarak tiyatro oyunlarında yer almıştır. Ana Kuzusu, Amerikan Rüyası ve Şeytanlar adlı tiyatro oyunlarında rol almıştır. Sonrasında Fox Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Deniz Yıldızı’nda 5 bölüm oynamıştır. Oyuncu Hıyanet Sarmalı adlı dizide Ayaz karakterini canlandırmıştır. Oyuncu dizilerde rol almaya devam etmiş ve Sungurlar adlı dizide Yusuf karakterini canlandırırken, Küçük Kıymet adlı dizide konuk oyuncu olarak yer almıştır.

[pembetext]Gülizar Fatoş Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Emre Taşkıran son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Tatlı İntikam’da Hakan karakterini canlandırmıştır. Dizide Leyla Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Zeyno Gönenç, Çağrı Çıtanak, Hazal Türesan, Seren Deniz Yalçın ve Büşra Develi gibi isimler yer almıştır. Emre Taşkıran’ın rol aldığı tek sinema filmi ise 2015 yılıda yayınlanan Nadide adlı filmdir. Oyuncuya Gülizar adlı dizide başarılar diliyoruz.

[mavitext]Gülizar Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Emre Taşkıran Tatlı İntikam Videosu!

Etiketler: gülizar teksoy boyu gülizar teksoy gerçek adı gülizar teksoy kim gülizar teksoy rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL