Gülperi 12. Bölüm Fragmanı 30 Kasım Özet ve İpuçları

Gülperi 12. Bölüm Fragmanı 30 Kasım Özet ve İpuçları

Yazar: Emre Gülperi

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Gülperi 23 Kasım cuma akşamı yine heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Cem Karaca’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Nurgül Yeşilçay yani Gülperi, Timuçin Esen yani Avukat Kadir Aydın, Yakup Taşkın, Şeyma Ören, Hasan Taşkın gibi karakterlere hayat veren yetenekli oyuncuların bir arada bulunduğu Gülperi dizisi 30 Kasım 12 bölümde neler olacak izleyicilerin merak konusu oldu. Gülperi 12 bölümde neler olacak 12 bölüm fragmanı özeti ve ipuçları haberimizde

Can’ın sürpriz doğum günü hazırlığı yapan Gülperi hiçbir şey sezdirmeden oğlunun mutluluğunu düşünmustu. Fakat Ejder tarafından can’ın kaçırıldı haberi tez zamanda Gülperiye ulaştı. Kara haberin ardından Gülperi yıkılmış hayat sevinci kalmamıştır. Gülperi Can’ı bulmak için her yolu dememiş olsa da Ejder planlarını tıkır tıkır işletir ve canı kaçırmaya kararlıdır. Hasan ise olayı duyar duymaz ejderin peşine düşer. Seyit de Hasana destek olur. Bedriye ise bu olaydan kendisini sorumlu tutar ve kahrından kahru perişan olur.

Kadir ise yine her zamanki gibi Gülperi’nin yanında ona destek ve yol arkadaşı olmaya hazırdır. Fakat bu kez karşısında Yakup sayesinde tanıdığı eski eşi Şeyma vardır ve eşinin kötü yüzüne bir kez daha şahit olmuştur. Duyduklarına inanamayan Kadir Şeyma ile zorlu bir yola girmek zorunda kalır.

Gülperi i ise her şeye rağmen oğlunu bulmanın umuduyla yaşarken Can’la ilgili kötü haber almasina çok az vakit kalmıştır. Gülperi gelip bana teslim olmazsan her dediğimi yapmazsan Canı keserim diyerek tehditler savuran Ejder, Gülperiye sahip olmak için her şeyi göze almıştır.

Gülperi son sahnesi ile yürekleri ağızlara getirdi. Gülperi dizisi Can ile ilgili kötü haber Gülperi ye ne zaman ulaşacak. Ejder benim olursan kızın Bedriye oğulların Hasan ve Can dizinin dibinde olacak. Yok istemiyorum dersen de Can’ın kaderi ellerimin arasında dedi. Gülperi çok zor bir kararın eşiğindeyken Can ise korumanın elinden kaçmış ve ayağının taşa takılması sonucu yüksek bir yerden yuvarlanmıştır. Hatta ölmüştür. Evet Gülperi dizisi Can karakteri 24 Kasım Cuma diziden ölerek ayrılmıştır.

G[kirmizitext]ülperi Can Diziden Neden Ayrıldı? Emir Özyakışır Yeni Projesi Nedir?[/kirmizitext]

Gülperi ise bu kötü haberi 30 Kasım 12. Bölümde öğrenecek. Bu durumu öğrenince hem Ejderi hem Yakup Taşkını çok kötü günler beklemektedir. Tabi Gülperiyi de. Bu güne kadar her acıya göğüs germiş olsa da evlat acısına nasıl dayanacak. Evsiz yersiz yurtsuz kalmıştır. Hatta çocuksuzda kalmıştır ama bu sefer bambaşka. Önceden Gülperi çocuklarından ayrı olsada varlıklarıyla avunmuştur. Şimdi ise oğlu biricik evladı en küçüğü en akıllısı artık hayatta değildir. Peki, Şimdi neler olacak? Gülperiyi neler bekliyor? Yorumlarınızı yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

[kirmizitext]Gülperi Çalan Nenni Bebek Türküsü 24 Kasım[/kirmizitext]

Etiketler: gülperi 12.bölüm fragmanı Gülperi 12.bölüm neler olacak GÜLPERİ 30 KASIM


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL