Gülperi 16.Bölüm Fragmanı 28 Aralık Neler Olacak Özet ve İpuçları

Gülperi 16.Bölüm Fragmanı 28 Aralık Neler Olacak Özet ve İpuçları

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show TV ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Gülperi de 21 Aralık akşamı yine heyecan doruktaydı. Cem Karcı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Gülperi dizisinin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş genişlemeye başladı. Her geçen gün izleyici kitlesine arttıran Gülperi dizisinde 28 Aralık neler olacak merak konusu oldu. Gülperi dizisi 28 Aralık fragmanı 16 bölümde neler olacak en çok aranan konular arasına girdi.

Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen ,Tarık papuççuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak gibi oyuncuların başarı öykülerini izlediğimiz Gülperi dizisinin 15. bölüme bir göz atacak olursak Gülperi yine tüm sıkıntıların başını çekti. Bir yanda Seyid’in teklifi karşısında şaşkına dönen Gülperi diğer yanda konuşulan bütün her şeyi duyan oğlu Hasan’ın tepkisi ile karşı karşıya kaldı. Hasan seyidede büyük tepki gösterdi.

Bu sırada Eyüp’ün tekrar ortaya çıkması ile taşkın ailesinin düzeni tamamen değişti. Bir yandan Eyüp’ün yapacaklarından korkarken diğer yandan da kendi yaptıklarından acısını çekecek olan taşkın ailesi zor durumda kaldı.

Kadir ise Şeyma ile boşanmış, artık bekar hali ile gülperi’nin çevresinde daha rahat dolaşmaya başlayacaktır. Artemis için elinden geleni yapan Kadir, kızının yeni hayata alışması için de çaba gösterir. Bir yandan Artemisin bu olaydan etkilenmemesini düşünürken, diğer yandan da Gülperi ye ne kadar yakın olabileceği konusunda yeni düşüncelere dalar ve planlarını devreye sokar.

Hasan ise bütün sorumluluğu üzerine alarak kendini yıpratıcı bir döneme girmiştir bile. Bedriyenin okulunda başına gelenleri öğrenince kendini olayın içinde bulur. Bedriye ise babası Eyüp’ün bir anda karşısına çıkması ile şoka uğrayarak ne yapacağını bilemez hale gelir. Tabii bütün olanladan aynı zamanda Gülperi de etkileyecektir.

Peki bu zamana kadar ortalıkta olmayan Eyüp neden bir anda çıkıp gelmiştir. Eyüp Gülperi’nin başına dert mi olacak yoksa Gülperi’nin sıkıntılarını az da olsa hafifletmeye mi çalışacaktır?

Bedriye babası ile karşılaştıktan sonra çok mutlu olsa da Hasan ilk etapta babasız geçirdiği yılların acısını babasından çıkarmaya çalıştı. fakat hayatta olan babasının boynuna sarılmak için bir geceden fazla dayanamadı. Babasının ortaya çıkmasına her şeyden herkesten çok sevinen Bedriye, annesinin ağzınida aradı. Babam olsa çok güzel olurdu değil mi anne diyerek annesinin duygularını öğrendi.

Fakat Gülperi öldüğünú zannettiği kocasından yani Eyupten hayattayken de çok memnun değildi. Aklı her zaman ilk aşkı olan kişide kaldı. Eyüp’ün de ölümü onu çok daha fazla Kadir’e yaklaştırılmıştı. Şimdi bi tarafta çocuklarınin babası Eyüp diğer tarafta ise yıllardır aşık olduğu çevresinde pervane olan Kadir.

Siz bu konuda düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: GÜLPERİ 16.BÖLÜM GÜLPERİ 28 ARALIK


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL