Gülperi Artemis Ölecek mi? Ezgi Gör Diziden Ayrılacak mı?

Gülperi Artemis Ölecek mi? Ezgi Gör Diziden Ayrılacak mı?

Yazar: Emre Gülperi

Gülperi dizisinde Artemis babasını kurtarmak için sosyal medyadan yardım istemiştir. Bu yardım onun başına bela olur. Hem parasını kaptırmıştır hem de canından olacaktır. Artemis ölecek mi? Ezgi Gör diziden ayrılacak mı?

Gülperi’nin son bölümünde neler yaşandı kısaca hatırlayalım; Kadir bir yandan işlemediği bir suç yüzünden cezalandırılmış olmasını hazmetmeye çalışırken bir yandan Gülperi’nin cevabının ne olacağına dair büyük bir heyecan duymaktadır. Gülperi’nin kararı ikisinin de hayatını değiştirecektir.

Artemis’in kaçırıldığını öğrenen Kadir, Hasan’la birlikte onu kurtarmak için elinden geleni yapar. Hasan, Artemis’in kendisi için ne ifade ettiğini daha iyi anlarken Bedriye ise Eyüp’ün tarafını tutarak Gülperi’yle yine karşı karşıya gelir.

Gülperi, Kadir’e yardım etmeye çalışırken karşısına hiç beklemediği bir engel çıkar. Kadir’i kurtarmak için aldığı videoyu ondan almaya çalışır. Hasan ise Kadir’den aldığı yardımla Artemis için canını tehlikeye atmaktan çekinmez. Artemis’i kaçıranlar onu tek tanık olduğu için öldürmek istemişlerdir. Artemis’i kaçırdıktan sonra bir adama çarpmışlar ve onun ölümüne neden olmuşlardır.

Artemis’i bir kulübeye götürüp yakarak öldürmek isterler. Ancak Hasan ise Artemis’in yerini öğrenir ve hemen peşinden gider. Artemis’in içinde olduğu kulübeyi yanarken görür. Artemis ölecek mi? Hemen cevaını verelim Artemis ölmeyecek. Sadece heyecan dolu bir sahne sonrası Hasan tarafından kurtarılacaktır.

Gülperi Dizisi Artemis Kim? Hastalığı Ne? Kaç Yaşında?

Etiketler: artemis öldü mü ezgi gör diziden ayrılacak mı gülperi artemis ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL