Gülperi Can Diziden Neden Ayrıldı? Emir Özyakışır Yeni Projesi Nedir?

Gülperi Can Diziden Neden Ayrıldı? Emir Özyakışır Yeni Projesi Nedir?

Yazar: Emre Gülperi

Show tv ekranlarında başrollerinde Nurgül Yeşilçay (Gülperi), Timuçin Esen (Avukat Kadir Aydın), Tarık Pabuççuoğlu (Yakup Taşkın), Ece Sükan (Şeyma Ören Aydın), Burak Dakak (Hasan Taşkın)  gibi oyuncuların yer aldığı Gülperi dizisinde yaprak dökümü başladı. Gülperi dizisi Can diziden Ölerek ayrıldı. Gülperi 24 Kasım günü diziden ölerek ayrıldı. Peki Can diziden neden ayrıldı hangi diziye geçti.Gülperi çocuk oyuncu Emir Özyakışır diziden neden erken ayrıldı?

Evet Gülperi dizisi gerçekten sevilen bir dizi. Bu diziyi sevdiren nedir diye soranlara cevaplarımızdan biri de Can karakteri diyebiliriz. Gülperi Can son bölümde kaçarken ayağının takılması sonucu yuvarlanarak düştü. Uzun süren yuvarlanmanın ardından arkasında onu kovalayan koruması bir kaç kez Can’a uyanması noktasında bişeyler yapsa da Can dan ses gelmemiş olması onun öldüğünü düşünmesine yetti.

Tabi bu arada Sema Ergenekon, Eylem Canpolat’ın kaleminden çıkan senaryo gereği de arka fonda Elma attım yuvarlandı nenni bebek nenni türküsü gelince biz izleyicilerde direk Can karakterini öldürdük. Peki Gülperi Can gerçekten öldü mü? Can diziden ayrıldı mı Gülperi can hangi diziye geçti gibi sorularda aklımıza ilk gelenlerdi.

Yapılan piyasa araştırması sonucu Gülperi dizisi Can karakteri için ölmediği ve bi şekilde hayatta olduğu anlaşılacak deniliyor. Yani bu kadar reytinglerde üst sıralarda olan Gülperi dizisi, reklam gelirleride bu kadar yüksekken ki Can karakterine verilen para diğer oyunculara kıyasla dişin kovuğunu bile doldurmazken neden ölerek diziden ayrılsın.

[kirmizitext]Gülperi Çalan Nenni Bebek Türküsü 24 Kasım[/kirmizitext]

Hem Can diziden ayrılırsa artık Gülperinin hayata küsmesi ve herşeyden elini eteğini çekmesi gerekiyor. Gülperi’yi Gülperi yapan asıl şey ise çocukları iken şimdi Canı öldürmek çok mantıksız geliyor.Görelim Gülperi 30 Ksımda neler olacak? Can gerçekten ölecek mi diziden ayrılacak mı?

Etiketler: Gülperi Emir Özyakışır çocuk oyuncu neden diziden ayrıld Gülperinin oğlu can diziden neden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL