Gülperi Can Öldü mü? Diziden Çıktı mı? Can Hangi Diziye Geçti

Yazar: Emre Gülperi

Show TV ekranlarının her cuma merakla beklenen dizisi Gülperi yine mendilleri elimizden bıraktırmadi. Gülperi her bölüm farklı bir sıkıntı ile sınanırken bu hafta da Ejder sayesinde oğlu Canla sınanıyor. Son sahnede Canım kaçarken ayağının takılması sonucu yuvarlanarak düşmesi akılları Can’ın öleceği ve diziden çıkacağı düşüncesini getirdi. Gülperi dizisi Can diziden ayrılacak mı diziden çıktı mı Can hangi dizide oynayacak gibi sorularin cevabı haberimizde.

11 bölümde Ejderin Gülperiyi tehdit etmelerine şahit olduk. Ya benim olursun ya da Canı keser sana yollarım diyerek Gülperi yi korkuttu. Gülperi ise kendisini tembihleyenlere karşın kimseye bir şey söylemeden Ejderin istediği yere gitti. Ejder istediğini ulaştı. Fakat Gülperi oğluna ulaşabilecek mi?

Tüm hazırlıklarını tamamlamış Can’a sürpriz bir doğum günü hazırlamıştı. Kaçırıldığını anladığında yıkıldı. Gülperi küçük oğlunu kurtarmak için Ejderin isteklerini kabul etti. Ejderin istediği yere istediği saatte gitti fakat Can ise bu arada boş durmadı ve tuvaletin penceresinden koşarak kaçtı.

Başındaki korumayı atlatarak kaçmayı başaran Can ayağının takılması sonucu yuvarlandi ve büyük darbe aldı. Başına aldığı darbe sonucu öldugu sanıldı.Gülperinin canımın içi oğlum dediği Can bayılıyor. Can ölmemistir. Küçük ama akıllı mı akıllı Can diziden ayrılmamış annesinin dizinin dibinde oturmaya devam edecektir

Gülperi ise bu arada Ejderle buluşmuş Ejdere ilk olarak çocuğunu sormuştur. Ejderise Can yanımda demesi üzerine Gülperi’nin onun isteklerini kabul edeceğini bildigi için ona göre davrandı ve önce kendi istediğini almak için çaba harcadı..

Gülperi oğlum almak istiyorum dediğinde Ejder ise ‘önce ben, bunca yıldır hasretini çekiyorum’ diyerek karşılık verdi. Ejder sen benim ol Can’da Hasanda, Bedriye’de dizinin dibinde olacak ama olmaz dersen benim olmazsan can’ın kaderi elimde diyerek tehdit etmeye devam etti. Sen Benim olmazsan Can ölür dedi ve Gülperi’den yapmayacağı şeyler istedi.

[kirmizitext]Gülperi Can Diziden Neden Ayrıldı? Emir Özyakışır Yeni Projesi Nedir?[/kirmizitext]

Gülperi oğlumun başına gelenlerden habersiz Ejderin isteklerini kabul etmek zorunda kaldı. Gülperi 30 Kasım 12 bölümünde oğlunun basina gelenleri öğrenecek ve Ejderi büyük tehlike bekleyecektir.

[mavitext]Gülperi Çalan Nenni Bebek Türküsü 24 Kasım[/mavitext]

Etiketler: gülperi can diziden ayrıldı mı Gülperi Can diziden neden ayrıldı Gülperi can hangi diziye geçti Gülperi çocuk oyuncu diziden çıktı mı


Yorumlar

  • Anonymous

    Yalan olsun lutfeeenn????

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL