Gülperi Dizisi İlk Bölüm İzlenimler? Şeyma Kim? Gerçek Adı ve Yaşı?

Gülperi Dizisi İlk Bölüm İzlenimler? Şeyma Kim? Gerçek Adı ve Yaşı?

Yazar: Emre Gülperi

[kirmizitext]Gülperi dizisi[/kirmizitext] senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın, yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği bir annenin elinden koparılmak istenen üç çocuğunu yeniden kazanmak için verdiği mücadeleyi konu alan Gülperi geçtiğimiz Cuma akşamı ilk bölümüyle bomba bir giriş yaptı.

Gülperi, eşi Eyüp ve çocukları Bedriye, Hasan ve Can’la küçük dünyasında mutlu bir hayat sürerken Eyüp’ün kaybıyla önce yuvasını kaybeder. Daha sonra kendisini kayınbiraderi Ejder’in tecavüzünden korumak isterken makasla yaralar ve hapse girer. Çıktığında hiçbişey hayal ettiği gibi değildir.Kayınpederi Yakup çocuklarını ona vermeyeceği gibi ,çocukları da kendisine karşı kışkırtmış ve kalplerine Gülperi’ye dair nefret tohumları da ekmiştir.

Çocuklarını geri kazanma mücadelesinde en büyük destekçisi yıllar önce yarım kalmış gençlik aşkı avukat Kadir’dir.Avukat Kadir ise evlilik hayatı çok  da iyi gitmeyen ancak işinde başarılı bir avukattır.Gülperi’nin bu mücadelesi  sırasında yarım kalmış aşkları tekrar alevlenecek mi ? Kadir’in çatırdayan evliliği bu ikiliyi birbirine yaklaştıracak mı? Kadir ‘in kendi gibi avukat olan eşi Şeyma’nın tutumu ne olacak ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

[kirmizitext]Peki Şeyma dizide kimdir?[/kirmizitext]

Gülperi dizisi Şeyma ,avukat Kadir’in eşidir.Kendi de avukattır.Aile ilişkileri çok iyi olmayan Şeyma mükemmeliyetçi kişiliğe sahiptir.İşini her şeyin üstünde tutan Şeyma çocuğu Artemis’in doğmasıyla Kadir’in isteğiyle istemese de işi bırakarak hata yapmış ve hırslı biri olduğu için bu durum  onu mutsuzluğa itmiştir.Eşi ve çocuğu ile ilişkileri çok iyi olmayan Şeyma  ailesini de bu mutsuzluğa sürüklemektedir.

[kirmizitext]Peki  Şeyma karakteri gerçekte kimdir ? Gerçek adı nedir?[/kirmizitext]

Şeyma karakterine hayat veren  Ece Sükan , 1977 Ankara doğumludur. İlkokul, ortaokul ve liseyi TED Ankara Koleji’nde okudu.Ankara Devlet Opera Balesi’nde 3 yıl bale eğitimi aldı ve oyunlarda görev aldı .1998’de Odtü Psikoloji bölümünden mezun oldu. 1998 de Best Model Of Turkey yarışmasında 3. oldu. 1998 yılında profesyonel mankenliğe başladı.

Uzun Çoraplı Pippi, Susam Sokağı gibi çizgi filmlere seslendirme yaptı. 2004 yılında dizi oyunculuğuna başladı. 2004 yılında 24 Saat, Çalınan Ceset, Haziran Gecesi, 2008 Aşk Yakar, 2009 Avrupa Yakası, 2010 Kızım Nerede dizilerinde rol aldı.Uzun bi aradan sonra tekrar ekran karşısına çıkmanın heyecanını yaşayan Ece Sükan’ı ekranlarda daha sık görmek istiyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Sizce Kadir ile Gülperi  arasında ilerleyen bölümlerde aşkları tekrar alevlenecek  mi? Kendisine umut veren ve en büyük destekçisi olan Kadir’e karşı Gülperi’nin hisleri ne olacak? Eşiyle problemleri olan Kadir ise mutluluğu Gülperi’de mi bulacak?İlerleyen bölümlerde netleşek olan bu sorular ve Gülperi dizisi ile görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: Gülperi Dizisi İlk Bölüm Gülperi Şeyma (Ece Sükan) Şeyma Kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL