Gülperi Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Gülperi Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Yazar: Emre Gülperi

Uzun süredir hazırlıkları devam eden Gülperi dizisi çok yakında sete çıkıyor. Ağır dram yüklü hikayesiyle eylül ayında izleyicisiyle buluşması beklenen Gülperi dizisi nerede çekiliyor? Dizinin set adresleri nereler? 

Show TV,  geçtiğimiz sezon çektiği dizi eksikliğini 2018-2019 sezonunda doldurmaya çalışıyor. Yeni dizi projelerini art arda ekrana getiriyor. Bunlardan biri de en çok güvendiği projelerden biri olan Gülperi dizisi. Gülperi dizisi Gaziantep’ten İstanbul’a uzanan bir annenin dram dolu hikayesini konu alacak. Dizi şimdiden güçlü oyuncu kadrosuyla göz doldururken nerede çekildiği de herkes tarafından merak ediliyor.

Başrollerinde  Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in rol aldığı dizi için sete çıktıklarını Nurgül Yeşilçay sosyal medya hesabından duyurmuştu. Gülperi dizisi önce Gaziantep’te çekilecek. Ardından İstanbul’da çekimler devam edecek. Daha önce bir çok dizi Gaziantep’te çekilmişti. Bunlara bir yenisi olarak Gülperi ekleniyor. Gülperi dizisinin sadece bir kaç bölümü Gaziantep’te gerçekleşecek. Ardından İstanbul’da düzenli olarak kurulan sette çekimler sezon boyunca devam edecek.

İzleyiciler dizinin Gaziantep’te nerede çekildiğini set adresini merak ediyor. Fakat tam adresin neresi olduğunu bilmiyoruz. Üstelik Gaziantep çekimleri çoktan tamamlandı ve İstanbul’a gelindi. Dizinin çekimleri İstanbul’da devam ediyor. Fakat çekimler için kurulan setin tam adresini şuan için net olarak bilmediğimiz için sizlerle paylaşamıyoruz. Fakat en kısa süre içinde adresi sizlerle paylaşacağız.

Dizinin çekimlerinin Gaziantep’te devam etmemesinin önemli nedenleri var. Çünkü İstanbul dışında çekilen diziler genellikle kısa sürede final yapıyor. Ya da oyuncular zamanla farklı bir şehirde  yaşamaktan sıkılıp ayrılma kararı alabiliyor. Yapımcılar da bu sorunların önüne geçebilmek dizileri genellikle İstanbul’da çekmeye özen gösteriyor.

Özellikle Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Özen gibi duayen isimleri İstanbul dışında başka bir şehirde çekim yapmak için götürmek oldukça zor. Sen Anlat Karadeniz dizisi de Trabzon’da başladı fakat bir çok oyuncu İstanbul -Trabzon arasında mekik dokumaktan yoruldukları için zamansız ayrılıklar yaşandı. Yapımcılar bu durumları yaşadıkları için dizinin aurası farklı şehirlere daha çok uygun olsa da İstanbul dışına çıkamıyor.

Gülperi dizisi İstanbul’da özel olarak hazırlanan bir sette çekimlerine devam edecek. Gülperi dizisi konusunu sizlerle paylaşacağız.

Gülperi kocası ve 3 çocuğuyla Gaziantep’te mutlu bir hayat sürerken kocasının sınırda öldürülmesiyle hayatı alt üst olacaktır. Önce kayınpederi Eyüp  kocasının ölümünden Gülperi’yi sorumlu tutacak ve ondan 3 çocuğu Hasan, Can ve Bedriye’yi alacaktır. Gülperi çocuklarını geri alabilmek için çabalarken hapse düşecektir.

Hapisten çıktıktan sonra kayınpederi Eyüp onu Gaziantep’te barındırmayacak ve İstanbul’a adeta sürgün edilecektir. Gülperi çocuklarını alabilmek için İstanbul’da temizliklere gidecek, bu sırada gençlik aşkı Avukat Kadir ile karşılaşacak.

Yıllar sonra karşılaşan Gülperi’nin destekçisi Avukat Kadir olacaktır. Duygu ve hüzün yüklü hikayesiyle hepimizi etkisi altına alacak olan dizinin çekim adresini kısa süre içinde haberimizde bulabilirsiniz.

Etiketler: gülperi dizisi gaziantep'in neresinde çekiliyor gülperi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL