Gülperi Dizisinin Senaristi Neden Değişti? Değişiklikler Neler?

Yazar: Emre Gülperi

Show Tv’nin sevilen dizisi Gülperi’de son dakika değişikliği yaşandı. Dizinin senaristi değişti. Peki senarist neden değişti, dizide radikal değişikler neler?

Yapımcılığını Timur Savcı ile Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Show TV’nin cuma akşamları seyirciyle buluşan “Gülperi” dizisinde görev değişimi yaşandı.

Nurgül Yeşilçay ile Timuçin Esen’i buluşturan diziyi ilk bölümden itibaren yazan usta kalemler Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon projeden ayrıldı. Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu diziyi artık Hatice Meryem ve ekibi yazacak. Peki bu anlık değişim neden yaşandı?

Eski senaristlerin yeni iş teklifi aldıkları ve dizinin farklı bir hikaye ile devam edeceği gelen bilgiler arasında. Dizide bazı karakterlerin ölümü ve yeni olayların başlaması dizide hikaye değişikliğine gidildiğinin en büyük kanıtı oldu.

Gülperi dizisi 23. Bölüm ile devam edecek. 23. Bölüm ile ekrana gelecek olan “Gülperi” dizisinde yine heyecan hız kesmeyecek. Gülperi ve Kadir, evlendiklerini çocukları Hasan ve Artemis’e söylemek niyetindeyken onların birlikteliklerini öğrenip şoke olmuşlardı. Şimdi ise çocukları Gülperi ie Kadir’in evlendiklerini öğrenecekler ve ortalık karışacak.

Etiketler: gülperi senarist değişti gülperi yeni senaryo


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL