Gülperi Eyüp Kimdir? Kim Canlandıracak, Kilit İsim Kim?

Yazar: Emre Gülperi

Gülperi dizisine yakın zamanda yeni karakterle bir oyuncu girecek. Gülperi’nin ölen eşi Eyüp dizide görünmeye başlayacak. Peki Eyüp kim, hangi oyuncu canlandıracak?

Dizinin genel hikayesinde Eyüp, Gülperi’nin eşidir. Zengin bir aşiretin oğlu olan Eyüp, bir kaza sonucu ölür. Eyüp’ün ölümünden ise Gülperi soru şu tutulur ve hapse girer. Belli bir süre sonra hapisten çıkan Gülperi bu sefer çocuklarını geri kazanmak için mücadeleye başlar.

Bu mücadele hiçte sanıldığı gibi kolay değildir. Çocukları Gülperi’nin babaları Eyüp’ü öldürdüğü yalanı ile büyümüştür. Bundan dolayı Gülperi’ye düşmandırlar. Ancak Gülperi, çocukluk aşkı Kadir ile mücadeleden vazgeçmez ve sonunda çocuklarını hem ruhen hem de fiziksel kazanır. Ancak yine bir mahkeme kararı ile Can’ın velayeti dedesine verilir. Hasan ve kız kardeşi ise annelerinde kalır. Gülperi Can’ın geri almak için mücadele verirken esrarengiz bir adam Ejder’in mezarında belirir.

Esrarengiz bu adam kimdir, Eyüp müdür? Evet bu adam Eyüp’tür ve aslında kaçak olduğu için onu ölmüş olarak bilmektedirler. Ancak bilinen çok farklıdır. Eyüp yaralı olarak sınır dışına kaçmış ve uzun süre orada kalmıştır. Eyüp’ün ölümünde babası Yakup’un da parmağı vardır. Avukat Kadir bunun için Yakup ile Eyüp arasındaki ilişki ağını araştırmaktadır. Herkes Eyüp’ü öldü olarak bilmektedir. Kardeşi Ejder’in ölümünden sonra ortaya çıkmış ve Kadir ile Gülperi arasında büyük bir bela olacaktır. Peki Eyüp’ü canlandıran oyuncu kimdir?

Eyüp karakterini canlandıran oyuncu sonunda açıklandı. Erkan Bektaş Gülperi dizisinde en başından itibaren büyük merak uyandıran Eyüp olarak izleyici karşısına çıkacak. Peki Eyüp karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Euüp Karakterini canlandıran oyuncu Erkan Bektaş’tır. Erkan Pektaş’ı yakından tanıyalım…

 

Gülperi’nin kocası nerede? Gerçekten öldü mü? Ne zaman ortaya çıkacak? <<<tıkla

Erkan Bektaş, 1972’nin 11 Martında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Dil-Tarih ve Coğrafya Fakültesi Oyunculuk bölümü mezunudur. En son Eşkıya dizisinde Ateş karakteri ile karşımıza çıkan tecrübeli oyuncu ilk orta ve lise eğitimi de Ankara’da tamamlamıştır. Oyunculuğa tiyatro ile başlayan oyuncu 2003 yılında dizi sektörüne adım atmıştır.

Bedel isimli dizi ile ekranlara giriş yapan oyuncu 2003 yılı itibari ile dizi sektöründe yer almaya başladı. Aynı zamanda seslendirme sanatçılığı da yapan Erkan Bektaş sinema filmlerinde de rol aldı. 2013 yılında Sağ Salim 2 Sil Baştan isimli sinema filminde performansını sergiledi. Sevilen oyuncunun oynadığı bazı diziler ise şunlardır;

Bedel, Acı Kin, Ihlamurlar Altında, Nizam, Fay Grim, Kara Yılan, Bir Varmış Bir Yokmuş, Bahar Dalları, Kül ve Ateş, Aşk ve Ceza, Leyla ile Mecnun, Geriye Kalan, Tek Başımıza, Böyle Bitmesin, Umutsuz Ev Kadınları, Benim İçin Üzülme ve daha bir çok dizi ve filmde rol almıştır.

Etiketler: Gülperi Eyüp kim Gülperi mezardaki adam kim gülperi'nin kocası kim


Yorumlar

  • Anonymous

    Bu eyüp karakteri yüzünden diziyi seyretmemeye başladım bu adam çok sevimsiz

  • Nermin

    Eyüp sevimsiz gecemizi mahvetti tipsiz çapsız adam diziyi kalitesiz yaptı.

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL