Gülperi Gökhan Öldü mü Ölecek mi? Enes Demirkapı Diziden Ayrılacak mı

Gülperi Gökhan Öldü mü Ölecek mi? Enes Demirkapı Diziden Ayrılacak mı

Yazar: Emre Gülperi

Gülperi 17 Kasım Cuma akşamı yine izleyiciyi ekrana kilitledi. Hasan Seyit arasında köprü konumunda olan Gökhan Selen’in evinde başına gelenlerden dolayı yaralandı. Hasan ise onu eve getirdi ve sadece Bedriyeye durumundan bahsetti. Evde yaralı halde yatan Gökhan son sahnede ya bayıldı yada öldü. İzleyiciler ise genç oyuncu Gökhan öldü mü ölecek mi diye merak etti.

Bu haftaki bölümde izleyicilerin duyguları alt üst oldu.Hasanın girdiği tutukevindeki çocukların grup lideri olarak diziye girdi.Aslında Seyit’in sağ kolu gibi bişey. Hem ayak işlerini hemde kirli işlerini yapmakla meşgul. Tabi özünde gerçekten iyi bir çocuk. Hasan Selenle kaçmış onları gördüğü halde bundan Seyit’e bahsetmemiştir. Seyir Selen ve Hasan için ölüm emri verdiğinde ise aşırı derecede üzülmüş vicdan azabı çekmiştir.

Peki Gülperi Gökhan lecek mi Gülperi dizisi Gökhan diziden ayrılacak mı sorusuna geçmeden önce Gülperi Gökhan kim gerçek adı ne oynadığı diziler neler konusuna bir göz atalım. Gülperi Gökhan’ın gerçek adı Enes Demirkapı’dır. Enes Demirkapı oyunculuğa kısa filmlerle başlamış, Tarkan’nın Yolla adlı klibinde dansçı olarak seyirci karşına geçmiştir. En son yani 2018 de Show tv ekranlarının reyting rekoru kıran Gülperi dizisinde Gökhan karakterine hayat vermiştir.

[kirmizitext]Gülperi Can Öldü mü? Diziden Çıktı mı? Can Hangi Diziye Geçti[/kirmizitext]

Gülperi Gökhan karakteri hakkında bilgi çok fazla bulunmamaktadır. Genç oyuncu daya hayatının baharında oyunculuğa girmiş, kariyer basamaklarını ise yavaş yavaş çıkmaktadır. Gülperi Gökhan karakteri ise 23 Kasım da yayınlanacak bölümünde ölerek diziden ayrılacaktır. Sizce oyuncu için biraz daha fırsat tanınmalı mıydı yoksa ölerek diziden çıkarılması doğru oldu mu?

[kirmizitext]Gülperi 12. Bölüm Fragmanı 30 Kasım Özet ve İpuçları[/kirmizitext]

Etiketler: gülperi gökhan diziden çıktı mı gülperi Gökhan öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL