Gülperi Gülperi Ölecek mi? Nurgül Yeşilçay Diziden Ayrılacak mı?

Yazar: Emre Gülperi

Gülperi dizisi 22 Mart Cuma günü ekranlara geldi. Yine Eyüp Taşkın’ın aksiyon sahneleri ile heyecan doruklara çıktı. Gülperi yine kendisini feda etti ve kendisini Eyüp’ün kollarına bıraktı. Gülperi ölecek mi? 

Önceki bölümlerde Ejder hapisten kaçmış ve Gülperi’yi öldürme planlarıyla bizleri heycanlandırmıştı. Şimdi ise aynı hikaye Eyüp üzerinden ilerliyor. Peki Gülperi ölecek mi, diziden ayrılacak mı, hangi diziye geçecek? Ayrıntılar yazının devamında.

Gülperi dizisinde daha önceki bölümlerde gördüğümüz Ejder karakteri hapse düşmüş fakat Gülperi’nin aşkından yanıp tutuşmuştur. Gülperi ise ona karşılık vermemiştir. Gülperi’nin Ejder’in aşkına karşılık vermemesi onu çileden çıkarmış ve bir plan neticesinde hapishaneden hastaneye kendini çıkartmıştır.

Hastanede ise kendine yeni bir yoldaş bulmuş para karşılığı hemşire satın almıştır. Hemşire ise Ejder’in başında bekleyen jandarmayı da kandırarak hapishaneden kaçmayı da başarmıştır. Kendisine yardım eden adamdan bir silah bulmuş ve Gülperi’yi öldürme planları ile Gülperi bulmuştur. Fazal uzatmayalım, hemen hemen aynı senaryoyu 22 martta ekranlara gelen 25. bölümde yaşadık.

Gülperi, Kadirle evlenmiştir. Eyüp ise yaptıklarından dolayı hapse düşmüştür. Gülperi’nim evlendiğini öğrenen Eyüp, psikolog odasında bir numara çevirmiş ve eline tel alarak kilitleri açmıştır. Hastaneden kaçmayı başaran Eyüp, doğruca avukat Şeyma’yı kaçırmıştır.

Haberi alan Gülperi hemen adrese gitmiş ve kendisini alması gerektiğini, Şeyma’yı bırakması gerektiğini söylemiştir. O sırada çocuklarda mekana gelmiştir. Çocuklarla vedalaşan Gülperi, Eyüp’e teslim olur.

Etiketler: gülperi diziden ayrılacak mı gülperi hangi diziye geçecek gülperi ölecek mi nurgül yeşilçay gülperi dizisinden çıkacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL