Gülperi Kadir Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?

Yazar: Emre Gülperi

Gülperi cuma akşamı yine efsane bölümüyle izleyiciyi ekranlara kilitledi. Gülperi’nin kocası diziye dahil olduğundan beri dur durak bilmeyen heyecan dolu bölümleri ekranlarda yerini aldı. Eyüp sıkışınca yapacağı işler çığrından çıktı. Ve gözler Kadir üzerine çevrildi. Peki Kadir ölecek mi Diziden ayrılacak mı?

Kadir Eyüp hapse girsin diye elinden gelen tüm araştırmayı yapmış ve tüm belgeleri toplamayı başarmıştır. Bütün bunları Gülperi’nin Eyüp’ten duyması için Eyup’u sıkıştırmış ve herşeyi itiraf etmesini istemiştir. Eyüp ise Gülperi ye yaptıklarından bahsedememistir.

Gülperi birşeyler döndüğünün farkında olsa da hiç bişey netlik kazanamamıştır. Kadir’e Eyüp yalvarmış ve babam yüzünden ailemi kaybettim içerde yattım 7 yıl işkence gördüm cinnet geçirdim diyerek durumu anlatmıştir. Kadir ise sen babasının cocuklari olan bir ailenin ölümüne sebep olmuşsun dedi. Oda yardım et diyerek yalvarmaya devam etmiş fakat Kadir geri adım atmamistir.

Ofisten çıkmış ve herşeyi Gülperi nin bilmesine ihtiyacı olduğunu düşünerek yola çıkmıştır. Arkasından Eyüp de gitmiş ve ekmek bıçağıyla bıçaklanan Kadir ölmemiştir. Tabi Eyüp boş durmaz ve Kadir’i hapse artırmıştır. Kendisini bıçaklayan Eyüp suçu Kadir’e atmış ve hapse girmesini sağlamıştır. Ancak Kadir Gülperi’nin yardımı ile çıkmıştır.

Eyüp, Kadir ve Gülperi’nin ayrılmayacak altına emin olur. Tek seçenek Kadir’i öldürmek kalır. Kadir’i arabasıyla oynayıp kaza süsü vererek öldürecektir. Bunun için bir adam tutmuştur. Tabi kadir arabada tek olmayacaktır. Gülperi ve Can’da arabadadır. Eyüp yaptığının bedelini çok ağır ödeyecektir.

Kadir, Gülperi ve Can tabiki ölmeyecektir. Dizinin başrol oyuncusu olan oyuncu diziden ayrılmayacak. Kadir, Gülperi ve Can yaralanacak bir süre hastanede tedavi göreceklerdir. Bu sayede Hasan ise babasının gerçek yüzünü öğrenecektir. Ancak kaza sonrasında 3 kişiden birisinin durumu ağır olacak. Büyük ihtimal Can’ın hastalığı ile ilgili ilerleme belirecek.

Etiketler: gülperi kadir öldü mü gülperi kadir ölecek mi gülperi Timuçin Esen diziden ayrıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL