Gülperi’nin kocası nerede? Gerçekten öldü mü? Ne zaman ortaya çıkacak?

Gülperi’nin kocası nerede? Gerçekten öldü mü? Ne zaman ortaya çıkacak?

Yazar: Emre Gülperi

Gülperi dizisi Show TV ekranlarında seyircisiyle buluştu ve ciddi anlamda bir fan kitlesine ulaştı. Gülperi’nin kocasının ölmüş olması ancak herhangi bir cesede ulaşılamaması akıllarda soru işareti bıraktı. Gülseren’in kocası gerçekten öldü mü, ortaya çıkacak mı?

Gülperi dizisi kendisini çocukların adamış Gülperi’nin hayat hikayesini ekranlara getirmektedir. Gülperi kocasını kaybetmiş kocasının Ailesi tarafından da bunun sorumlusu olarak görülmektedir. Bir süre cezaevinde yatan Gülperi çıktıktan sonra kocasının ailesi tarafından dışlanmıştır. Gülperi’ye çocukları verilmemektedir.

Gülperi hapisten çıktıktan sonra İstanbul’a gelmiş orada yaşam mücadelesine devam etmiştir. Aklı çocuklarında olan Gülperi onları yeniden kazanmak için hukuk mücadelesini başlar. Bu mücadelede küçüklük aşkı avukat Kadir ona yardım etmektedir. Çocukları dedelerinin etkisinde kalarak annelerini düşman olmuştur.Babalarının katil olarak gördükleri Gülperi ye karşı düşman olan çocuklar dedeleriyle kalmayı tercih etmişlerdir. Gülperi ise Avukat Kadir ile beraber çocuklarının peşinden gitmiştir. Dizide gülperi’nin kocasının Özge ekranlara geldi. Ancak kocasının ölüm haberinin gelmesi akabinde ise herhangi bir cesedinin bulunamaması diziyi farklı bir heyecan kattı. Gülperi’nin kocasının belli bir süre sonra ortaya çıkacağı sosyal medyada dizinin fanları tarafından konuşulmaktadır. Peki gerçek nedir ?

Gülşen’in kocası ölmemiştir ancak öldü haberi dizinin senaristleri tarafından oluşturulmuş. İlerleyen bölümlerde Gülşen’in kocası olarak yeni bir karakter diziye dahil olacak. Peki sizce Gülşen’in kocası gerçekten öldü mü? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler: Gülperi'nin kocası gerçekten öldü mü Gülperi'nin kocası ne zaman ortaya çıkacak gülperi'nin kocası nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL