Gündem Dışı Sunucusu Cansu Canan Özgen Kimdir? (A Para)

Gündem Dışı Sunucusu Cansu Canan Özgen Kimdir? (A Para)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Türkiye’nin ekonomi kanalı Apara yeni bir program ve sunucu ile ekranların fenomeni haline gelmek üzere. Daha önce Haber Türk’te ve A Haber’de sunuculuk yapan Cansu Canan yeni kanalında tarih ve bilgi temalı bir programla ekranlara gelecek. Peki sunucu Cansu Canan Özgen kimdir?

Şuanda a Haber’de haber ve tartışma programları sunan güzel sunucu Cansu Canan tarih ve bilimsel bilgilerle yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Güzel sunucu yeni programını sosyal medya hesabından paylaştı. Cansu Canan Özgen yaptığı paylaşımda;

“Bilgi oburları burada mı Çok özlediniz biliyorum.Çook özledik.Tarihe,bilime en önemlisi bilgiye doyacağız.Tek konuk 3 saat,sadece bilgi.. Pazar akşamı bizi yalnız bırakmayacaksınız değil mi Hepinizi saat 23’te @apara ‘ya Cansu Canan ile Gündem Dışı’na bekliyoruz  @ozlemdoganer1 @serkandacc @brkozzdemir” dedi. Peki güzel sunucu kimdir, yakından tanıyalım.

Gündem Dışı Cansu Canan Özgen kimdir?

1989 İstanbul doğumludur. 175 cm boyunda olan güzel sunucu göçmen bir ailenin kızıdır. Lise eğitimini Bayrampaşa Anadolu lisesinde tamamlayan sunucu Cansu Canan sonra üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maden Mühendisliği bölümünde okudu.

Dialog İletişim Spikerlik-Sunuculuk kursunu bitirdikten sonra ilk tecrübesini BJK TV’de yaptı. Burada, aynı zamanda taraftarı olduğu takımın kanalında uzun süre spikerlik yaptı. HaberTürk’e başladığında 2 yaşındaydı. Burada gece spikerliği yaptıktan sonra zamanla sevildi.

Öteki Gündem programı ile asıl başarınısı yakalayan güzel sunucu bilgisi ve güzelliği ile kısa sürede herkesin beğenisini kazandı. Hakkında hem güzel hem de bilgili yorumları yapıldı. Güzel sunucuya yeni kanalında yeni programı ile başarılar dileriz.

Etiketler: a para cansu canan özgen gündem dışı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL