Günün Yemeği Sunucusu Öykü Gürman Kimdir?

Günün Yemeği Sunucusu Öykü Gürman Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv’de ekranlara gelecek olan yeni program Günün Yemeği’nin sunuculuğunu Öykü Gürman Yapıyor. Peki Günün Yemeği sunucusu Öykü Gürman kimdir?

Suavi doğan’ın yapımcılığında hazırlanan Günün Yemeği Show TV’de ekranlara geliyor. Ekonomik ve pratik yemekler hakkında bilgilerin verileceği Günün Yemeği isimli programın sunuculuğunu ise Öykü Gürman yapacak. Öykü Gürman kimdir?

Günün Yemeği Sunucusu Öykü Gürman Kim?

Günün Yemeği Sunucusu Öykü Gürman 1982 Arnavutköy doğumlu olan Öykü Gürman hem şarkıcı hem oyuncu olarak kariyerine devam etmektedir. İlk önce kardeşi Berk ile seslendirdiği Evlerinin Önü Boyalı Direk şarkısı ile ülkenin gündemine düşmüştü. Şarkıyı farklı bir yorumla seslendiren Öykü Gürman ve kardeşi Berk seslerini bu şekilde duyurdular. Sonrasında ise bir süre ekranlardan uzak kalan kardeşler kendi çabalarıyla şarkı seslendirmeye devam ettiler.

Günün Yemeği Sunucusu Öykü Gürman

2010 yılında yollarını ayıran kardeşlerden Öykü Gürman dizi oyunculuğu ile yeniden ekranlara dönüş yaptı. Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alan Öykü, dizide Asiye karakterini canlandırmıştı. Hem oyunculuğu hem de söylediği şarkılarla büyük beğeni topladı. İnstagramda 1,6m takipçisi olan Öykü Gürman, kısa sürede tüm ülkenin beğenisini kazandı.

Günün Yemeği Öykü Gürman

Yapımcılarında dikkatini çeken Öykü Gürman’a teklifler gelmeye başladı. En son Atv’de yayınlanan Evde Biz Bize isimli programın sunuculuğunu yaptı. 169 cm boyunda olan Gürman, 53 kg ağırlığındadır. Sesi ve oyunculuğunda kabiliyetini şimdi de sunuculukta göstermeye çalışan Gürman, Ekim ayında Show TV’de gösterilecek olan Günün Yemeği isimli programı sunacak.

Günün Yemeği Tanıtım Fragmanı

Etiketler: Günün Yemeği Öykü Gürman Kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL