Güvercin Dizisi Nefise Kimdir Gerçek Adını Oynadığı Diziler

Güvercin Dizisi Nefise Kimdir Gerçek Adını Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kim Kimdir

Güvercin dizisinde Nefise karakteri dizinin güzel oyuncularından birisidir. Nefise bahtı kara birisidir. Kan davalarının oğlunu sevmiş ancak sonra başka birisi ile evlendirmek istenmektedir. Nefise kimdir, hangi dizilerde oynadı, gerçek adını ne?

Nefise karakteri güvercin dizisinde kan davaları bilirim oğlu müslüm’ü sevmektedir. Ancak annesi Kevser tarafından başka birisi ile evlendirilmek istenmektedir. Nefise bir tarafta sevdiği Müslüm diğer tarafta örf ve adetleri arasında sıkışıp kalmıştır.

Nefise karakterini canlandıran oyuncu Eslem Akar’dır. Eslem Akar 1998 yılında istanbul’da doğmuştur. Eslem Akar Bahçeşehir üniversitesi’nde mimarlık okumaktadır. Oyunculağa merak salmış olan Eslem Akar3mota model oyunculuk teknikleri atölyesinde 4 yıl boyunca oyunculuk eğitimi almıştır. 2011-2013 yıllar arasında Sen De Gitme isimli dizide rol almıştır. Eslem almış olduğu eğitimler sonrasında avlu isimli dizide Ecem karakterini canlandırmıştır.

tıkla>>> Güvercin Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

Sonrasında ise FOX TV’de yayınlanan 4n 1K ilk aşk isimli dizide Ece karakterini canlandırmıştır. Eslem Akar 160 santimetre boyunda 54 kilogram ağırlığında olup koç burcundandır. Tek yürek isim mi dizide ortaya koyduğu performans ile kendisini kısa sürede sevindirmiştir. Eslem Akar, Hasan Güngör ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir.

tıkla>>> Güvercin Dizisi Oyuncu Kadrosu Tüm Karakterler Ve Rolleri

Etiketler: güvercin dizi nefise gerçek adı güvercin dizisi oyuncu kadrosu güvercin nefise kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL