Güvercin Dizisi Ökkeş Kimdir, Hangi Dizilerde Oynadı, Gerçek Adı Ne?

Güvercin Dizisi Ökkeş Kimdir, Hangi Dizilerde Oynadı, Gerçek Adı Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kim Kimdir

Star Tv’de ilk bölümü ile ekran macerasına başlayan Güvercin dizisinde Ökkeş karakteri dikkatlerden kaçmadı. Sinirli ve agresif yapısı ile başarılı bir oyunculuk grafiği çizen Ökkeş kimdir, hangi dizilerde oynadı, gerçek adı ne?

Ökkeş ailenin erkek evlatlarından birisidir. Babasını küçük yaşta kaybetmiş ve bu yüzden babasını kaybetmenin acısını hala üzerinden atamamıştır. Babasının katili de hapisten çıkmıştır. Ökkeş yerinde duramaz. Onun cezasının verilmesi gerektiğini düşünür. Ökkeş ;deli dolu, başına buyruk, ipsiz sapsız, işte güçte gözü olmayan birisidir. Peki Ökkeş karakterini canlandıran oyuncu kimdir?

Ökkeş karakterini canlandıran oyuncu Genco Özak’tır. Genco 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar’da okumuş ve okuldan sonra 2014 yılında Kocamın Ailesi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Asıl tanınırlığı ise Söz dizisi ile olmuştur. Bu dizide Selim Hayroviç karakteri ile çok sevilmiş performansı ile göz doldurmuştur.

Genco 184 cm boyunda 79 kg ağırlığındadır. Akrep burcunda olan genç oyuncu 2018 – Söz (Kopuk – Selim Hayroviç), 2017 – Kaybedenler Kulübü 2, 2017 – Martıların Efendisi (Kahvedeki Adam), 2016 – Kor (Muhasebeci), 2016 – Vatanım Sensin (Mehmet) ve 2014 – Kocamın Ailesi (Can) gibi yapımlarda yer almıştır.

tıkla>>> Güvercin Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

Genco Özak, Güvercin isimli dizide Ökkeş karakterini canlandırmaktadır. Ökkeş babasının intikamının alınmasını istemektedir. Abisi Kenan’ın sözleri hiç tesir etmemiş kafası sürekli babasının katili Bedir’in üzerindedir. Bedir’in 15 yıl sonra geri dönmesini, ailesi ve çocuklarıyla mutlu bir aile olmasını kıskanmakta, babasını gibi onunda ölmesini istemektedir.

Etiketler: güvercin dizisi oyuncuları güvercin ökkeş kimdir güvercin ökkeşin gerçek adı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL