Güvercin Dizisi Oyuncu Kadrosu Tüm Karakterler Ve Rolleri

Güvercin Dizisi Oyuncu Kadrosu Tüm Karakterler Ve Rolleri

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star TV ekranlarında yeni sezon üzerinden birisi olacak olan Güvercin ilk tanıtımı yayınlandı. Hikayesi ve kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Güvercin dizisi oyuncu kadrosu ve tüm karakterleri yazımızın devamında…

Yapımcılığını pastel filmin üstlendiği ve kadrosunda Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu gibi isimlerin yer aldığı güvercin dizisi çekimlerine başladı. Dizi kasım ayı içerisinde ilk bölümü ile Star TV ekranlarında yer alacak. Dizinin yönetmenliğini Altan dönmez yaparken senaryosunu ise Halil Özer kaleme alıyor. Peki dizinin kadrosunda hangi isimler var hemen onlara bakalım.

Güvercin Dizisi Oyuncu Kadrosu

Güvercin Dizisi Kenan (Mehmet Ali Nuroğlu) Kimdir?

Dizi Zeugma lan gizemli Çingene kızı hikayesinin yeniden uyarlanmış halidir. Rize’de Kenan karakterini canlandıran oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu’dur. Mehmet Ali en son sen anlat Karadeniz isimli dizide canlandırdığı karakter ile tüm ülkenin ilgisini çekmiş ve bir anda projelerin aranan ismi olmuştur. 1979 İstanbul doğumlu olup 178 santimetre boyundadır. 2011 yılında Çiçek Nuroğlu ile evlenmiştir. Altın portakal ödül töreninde en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanmıştır. Sen Anlat Karadeniz, Kış Uykusu, Bizim Büyük Çaresizliğimiz, Kusursuzlar ve Cenneti Beklerken gibi projeler yer aldığı bazı film ve televizyon dizileridir.

Güvercin Dizisi Zülüf (Almila Ada) Kimdir?

Türk oyuncu, model ve balerindir. Almila Ada 1994 İstanbul doğumludur 174 santimetre boyunda olan Almila Ada, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve aynı zamanda Royal Academy Of Dance’dan mezun olmuştur. Gerçek adı ile Almila Ada Bayazıtoğlu olan genç oyuncunun babası gazeteci annesi ise moda tasarımcısı ve öğretmendir. Almila Ada Cennetin Gözyaşları, Adı Efsane, Kırgın Çiçekler ve Kaderimin Yazıldığı gün isimli dizilerde yer almıştır.

Güvercin Dizisi Menderes Samancılar Kimdir?

1 Mayıs 1954’te Adana’da dünyaya gelmiştir. 1974 yılında başladığı kariyerine halen devam etmektedir. Menderes Samancılar aynı zamanda kitap yazarlığı yapmaktadır. Altın Portakal’da en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır. Kelebek dergisinin 1974 yılında açtığı fotoroman kralı yarışmasında 1. olarak sektöre giriş yapmıştır.

Güvercin Dizisi Nursel Köse Kimdir?

Nursel Köse Malatya’da 29 Mart 1961 yılında doğmuştur. 175 santimetre boyunda olan Nursel Köse aynı zamanda yazardır. 1988 yılında Almanya’ya giderek Köln Üniversitesi’nde mimarlık okumuştur. Oyunculuğa duyduğu büyük ilgi ile Almanya’da kadınlar kabilesi grubu kurmuş ve yaptığı gösterilerle büyük ilgi toplamıştır. Ülkemizde de birçok dizi, film ve tiyatro oyununda yer almıştır.

Güvercin Dizisi Devrim Saltoğlu Kimdir?

1973 yılının 30 Haziran ayında Trabzon’da dünyaya geldi. oyuncu olarak kariyerine devam eden Devrim Saltoğlu’nun Aşk yuvarlak isimli bir de kitabı bulunmaktadır. Ankara üniversitesi dil ve tarih-coğrafya fakültesi İtalyan Dili ve edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra yine Ankara üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. İlk kez üvey baba isimli dizide oynamış sonrasında ise asmalı Konak izinli falan dizide yer almıştır. Melekler Adası, Kayıt Dışı, Sıla, Parmaklıklar Ardında, Mıhlıçay Aşıkları, Kızım Nerede gibi birçok dizi ve film projesinde yer almıştır.

Etiketler: güvercin dizisi kim kimdir güvercin dizisi oyuncu kadrosu güvercin dizisi oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL