Güvercin Dizisinden Final Kararı Geldi, Online Devam Edecek mi?

Güvercin Dizisinden Final Kararı Geldi, Online Devam Edecek mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star Tv’nin sevilen dizisinden kötü haber geldi. Güvercin dizisi final kararı ile sevdiklerini üzdü. Peki Güvercin dizisi neden erken final yaptı, online platformda devam edecek mi?

Bildiğiniz gibi Güvercin dizisinin reytingleri final yapacak kadar kötü değil.  Yapım ve kanalın böyle bir karar alması kulislerde şaşkınlık uyandırdı. Olayın üstüne gidince olayların çok farklı olduğu gerçeği ortaya çıktı. Final kararının arkasındaki asıl nedenin korona virüs olduğu kulislerde konuşuluyor.

Olay şöyle gelişmiş; Dizinin başrol oyuncularından Mehmet Ali Nuroğlu virüs nedeni ile çekimlere ara verilmemesini bahane göstererek çalışmayı bırakmış. Bu tartışma sette büyük bir gerilimin yaşanmasına neden olmuş. Ünlü oyuncuya hak veren diğer oyuncular da olunca kanal ve yapım şirketi dizinin final yapmasına karar vermişler.

Kısaca korona virüsü nedeni ile çekimleri bitirilen ve final yaptırılacak olan dizinin final yapma sebebi olarak da düşük reytingler gösterildi. Ancak reyting tablosu incelendiğinde Güvercin dizisinin reytinglerinin fena olmadığı dikkatlerden kaçmadı. Akıllardaki diğer soru ise dizinin online platformda devam edip etmeyeceği.

Şuan için Güvercin dizisinin online platformda devam edip etmeyeceği ile ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. Büyük ihtimal de böyle bir seçenek olmayacak. Dizi tam anlamıyla ekranlardan kaldırıldı.

Etiketler: güvercin devam edecek mi güvercin neden final


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL