Habertürk Spor Saati Hande Sarıoğlu Kimdir? Nereden Tanıyoruz?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Habertürk Tv’ye taze kan desteği geldi. Model, dizi oyuncusu ve sunucu olarak bildiğimiz Hande Sarıoğu Habertürk’ün bünyesine katıldı. Hande Sarıoğlu kimdir, hangi dizilerde oynadı, kariyeri?

Kanalda spor bültenlerini sunması için Habertürk’e katılan Hande Sarıoğlu akşamları 23.00’da ekranlara gelen Spor Saati programında Emin Çağlar ve Fatih Altaylı ile birlikte sunuculuk yapacak. Moderatörlüğünü Emin Çağlar’ın yapığı programda Fatih Altaylı ile birlikte spor gündemini yorumlayacak. Hande Sarıoğlu kim?

Hande Sarıoğlu aslında modellik olarak başladığı kariyerine dizi oyunculuğu ile devam etmiştir. İlk dizisi ise Aşk_ı Memnu olmuş ve bu dizide son 3 bölümde Behlül ile Nihal’in düğün organizatörü olarak ekranlara gelmiştir.

Sonrasında ise Mehmet Ali Erbil ile birlikte Çarkıfelek programında yer almıştır. 2011’de kendisine ait olan Pasaport isimli programı sunmuştur. 2016 yılında Böyle Çok Daha Güzelsin isimli güzellik, makyaj ve moda konulu TV(‘de yayınlanan programda yer almış, sunuculuğunu yapmıştır.

Sarıoğlu 1988 Düzce doğumludur. İstanbul Kültür Üniversitesi Edebiyat bölümü mezunudur. 19 Eylül 1988 doğumlu olan güzel sunucu ve oyuncu başak burcundadır. Kendisine yeni kanalında ve işinde başarılar dileriz.

Etiketler: habertürk hande sarıoğlu kim habertürk spor sunucusu hande kim


Yorumlar

  • alexander

    allah bu kıza ailesine sağlık versin amin bu kız bekarsa evlenmeyi kabul etseydi evlilik teklif ederim ama kabul etmez sanmıyorum

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL