Hadise ile Aşk Yaşayan Kaan Yıldırım Ailesini Neden Sildi?

Hadise ile Aşk Yaşayan Kaan Yıldırım Ailesini Neden Sildi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Magazin

Hadise’nin yeni aşkı kim? Hadise İstenmeyen Gelin mi? Hadise ile aşk yaşayan Kaan Yıldırım Ailesini Neden Sildi? 24 Aralık 1986 İstanbul doğumlu bir oyuncu olan Kaan Yıldırım birçok dizi ve sinema filminde rol aldı. Kaan Yıldırım’ın izleyici tarafından asıl tanınmasını sağlayan dizi ise Ulan İstanbul’dur. Ezgi Eyüpoğlu ile 2016 yılında evlense de mutlulukları fazla uzun sürmemiş çift Haziran 2019’da boşanmıştı.

Kaan Yıldırım şimdilerde ise Hadise ile aşk yaşıyor. Birlikteliklerini bir yandan gizlemeye çalışan çift, bir yandan da sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerlerine çekiyorlar. Kısa bir süre önce Hadise Kaan Yıldırım’ın köpeği “Benek”ile poz verdi. Sonrasında çıkan haberlerden sonra bu fotoğrafı sildi.

Aynı koltuk üzerinde çekilmiş fotoğraf paylaşmaları ise dikkatli takipçileri tarafından ikilinin birlikte yaşadıklarını kanıtladı. Ayrıca Hadise’nin Survivor 2020 Birleşme Partisine canlı yayınla bağlandığı gece önünde bulunduğu duvar, sevgilisi Kaan Yıldırım’ın evinin duvarıydı.

Karantina sürecini aynı evde geçiren Hadise ve Kaan Yıldırım’ın virüs salgını sonrası evleneceği bile konuşuluyor. Bu yönde haberler çıkmasından sonra Kaan Yıldırım’ın anne ve babasını takipten çıkarması üzerine, “aile içinde kriz mi var” “Hadise istenmeyen gelin mi” soruları akıllara geldi. Daha sonra bu konuyla ilgili açıklama yapan Kaan Yıldırım ise “ailemle ilgili bir sorunumuz yok. Onları takipten çıkarmamın tek nedeni, ailemin özelini korumayı istememdi”diye konuştu.

Etiketler: kaan yıldırım ailesini neden sildi kaan yıldırım ve hadise aşkı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL