Hakan: Muhafız 2. Sezon Çekimleri Bitti, Ne Zaman Başlayacak?

Hakan: Muhafız 2. Sezon Çekimleri Bitti, Ne Zaman Başlayacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Netflix’in ilk Türk dizisi olarak online platformda izleyici ile buluşan Hakan: Muhafız dizisinin Zeynep’i dizi ile ilgili bazı detaylar verdi. Hakan: Muhafız ne zaman başlayacak?

Zeynep karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü, Hakan: Muhafız dizisine nasıl girdiğini, hazırlık sürecini ve 2. Sezon detaylarını verdi. Hazar yapılan röportajda diziye girişini şu sözler ile anlattı;

Proje sana nasıl geldi?

“Bu dizinin çekileceğini ilk olarak magazin haberlerinde öğrendim. Sürekli, “Çağatay Ulusoy’un Netflix’te yeni bir dizisi başlayacak” gibi söylentiler duyuyordum. Kadın karakter için bazı arkadaşlarım deneme çekimlerine gidiyordu.”

“Karakterin seçildiğiyle ilgili sürekli haberler çıkıyordu. Bir gün beni de deneme çekimine çağırdılar. Sonra yönetmenle görüşmeye davet edildim. Gittim ve her şey birdenbire oldu. Bir anda, bu kakadar kolay bir şekilde kendimi işin içinde buldum. İnanamadım! Çünkü çok uzak görünüyordu. Çok mutlu oldum.” dedi.

Çekimler nasıl yapılıyor?

Çekimlerin nasıl yapıldığı hakkında da detaylar veren Ergüçlü; “Çekimler hızlı bir şekilde başladı. Bir anda dövüş dersleri almaya başladım. Ekiple ve yönetmenle çalışmaya; önceden mekanlara gidip prova yapmaya başladık. Çağatay’la ikili provalarımız oldu. Zeynep, dışarıdan bakıldığında, sert görünen ama içinde hassas, incinmeye müsait bir karakter. Küçükken annesini kaybetmiş ve Hakan’la en önemli ortak noktalarından biri bu. Bu durum onları hem yakınlaştırıyor hem de uzaklaştırıyor. Gelgitli ve didişmeli bir ilişkileri var” dedi.

2.sezon çekimleri ne zaman başlayacak?

İkinci sezon çekimleri ne zaman başlayacak? Üçüncü sezon olacak mı?” sorusuna, “İkinci sezonu çektik. Fakat ne zaman yayınlanacağını henüz bilmiyoruz. Üçüncü sezon ile ilgili şu anda hiçbir bilgimiz yok. İnşallah olur da bir an önce sete gireriz. Netflix ile çalışmak çok konforlu çünkü” diyerek yanıt verdi.

Etiketler: hakan muhafız 2. sezon ne zaman hakan muhafız 2. sezon tanıtımı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL