Hakan: Muhafız Konusu Ne? Ne Kadar İzlendi? Çağatay Ulusoy’dan müjde!

Hakan: Muhafız Konusu Ne? Ne Kadar İzlendi? Çağatay Ulusoy’dan müjde!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Başrollerine Çağatay Ulusoy ve Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Okan Yalabık’ ın hayat verdiği Netflix’ in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız 14 Aralık 2018 de başlamıştı. Dizinin İngilizce ismi ise The Protector olarak bilinmektedir. Hakan:Muhafız 190 ülkede gösterime sunulmuş olup izleyiciyi oldukça etkileyen yapımlar arasına girmeyi başarmıştır. Peki Netflix yapımın Hakan:Muhafız için verdiği müjde nedir?

Hakan:Muhafız dizisinin konusu ise şöyle: Hakan geçmişte kendisine verilmiş gizli bir görev olduğunu öğrenir. Bu görev ise İstanbul’u korumak ve zarar gelmesini engellemek. Bu gerçeği öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan’ın serüveni konu olarak işlenmektedir. Çağatay Ulusoy’un dizide, 15 milyonluk İstanbul’da sıradan bir genç olarak yaşamını sürdüren Hakan karakterinin sıradışı fantastik öykülerini göreceksiniz.

Gösterime girdiği günden bu yana izleyiciyi kendine hayran bırakan Hakan:Muhafız dizisinin galası 5 Aralık tarihinde İstanbul’da yapılmıştı. O gece 1.bölüm seyirciyle buluştu. 14 Aralıkta ilk 10 bölümü gösterime sunuldu. Netflix ‘in ilk Türk dizisi Hakan:Muhafız  Netflix dizileri arasında ilk üçe girmiştir. İzleyiciden tam not alan Hakan:Muhafız  ikinci sezon çekimleri de tamamlanmıştır.

Gelelim Netflix’ in müjdesine. Netflix yapım aldığı bir kararla Hakan:Muhafız ın üçüncü ve dördüncü sezon çekimlerine onay vermiştir. Hakan:Muhafız hayranları eminiz ki bu karara çok sevinecek. Yeni sezonların gösterim yılı 2020 olarak belirlendi.

Şimdi sizlere Netflix yetkililerinin Hakan:Muhafız açıklamalarını sunuyoruz. Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl “Çok yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte 2 sezonu daha çekecek olduğumuz için heyecanlıyız. Aşk, aksiyon, komedi, macera gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik öğeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız sayesinde tüm dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünüyoruz ve bu hikayeyi daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Yapım ekibine oyuncu kadrosuna bizler de başarılar diliyoruz. Umarız uzun soluklu bir yapım olur. Sizler Netflix ilk Türk dizisi Hakan:Muhafız için ne düşünüyorsunuz? Hak ettiği ilgiyi gördü mü ?

Etiketler: Hakan:Muhafız Çağatay Ulusoy Hakan:Muhafız konusu ne Hakan:Muhafız müjde


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL