Hakkını Helal Et Program Sunucusu Kim? ( Pelin Çift)

Hakkını Helal Et Program Sunucusu Kim? ( Pelin Çift)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Trt 1 ekranlarında 16 Ekim günü gündüz kuşağında hafta içi her gün canlı olarak yayınlanacak program Hakkını Helal Et merakla beklenirken sunucusu da merak konusu oldu. Daha önce tarih programları sunan Pelin Çift gerçek hayatta nasıl biridir, evli mi, çocuğu var mı? Yaşı, boyu tüm merak edilenleri bu sayfadan cevaplamaya çalışacağız.

Pelin Çift programla ilgili olarak programın formatının ilgisini çektiğini, yılların birikimi sayesinde programa çok şey katabileceğini belirtti. Ayrıca yıllarca gece programı sunduğu için gündüz program sunup takipçi sayısını artırmak istediğini söyledi. Günümüzde iyi, güzel hikayelere ihtiyaç olduğunu da belirtti.

Hakkını Helal Et Program Sunucusu Kim?

Pelin Çift 1978 İzmir doğumludur. Fransız Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İktisat ve Kamu Yönetimini bitirdi. Galatasaray Üniversitesi Gazetecilik Bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. 1997 yılında Ntv de hava durumu sunuculuğu ile televizyonculuğa da başlamış oldu.

Pelin Çift Ntv’den sonra 2003-2004 yıllarında Sky Türk, 2004-2009 yılları arasında CNN Türk ve 2009 yılında Habertürk kanalında sunuculuk yapmaya devam etti. 2014 yılında Habertürk kanalında Öteki Gündem adlı programı sundu. 2013 yılında Show Tv de Bir Milyon Kimin adlı yarışma programını Hakan Hatipoğlu ile birlikte sundu.

Hakkını Helal Et Program Formatı! tıklayınız!

Fransızca ve İngilizce bilen Pelin Çift 2009 yılında Okan Akbaş ile evlendi. Ömer adında bir oğlu vardır. 1.65 boyunda 57 kg ağırlığındadır. Koyu sarı saç rengine, kahverengi göz rengine sahiptir. Pelin Çift Yengeç burcudur.

Hakkını Helal Et Programı Pelin Çift Video!

Sizce Pelin Çift Hakkını Helal Et gündüz programında başarılı olabilir mi? Pelin Çift’in genel olarak sunumunu nasıl buluyorsunuz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Etiketler: hakkını helal et program sunucusu sevgilisi hakkını helal et program sunucusu yaşı hakkını helal et programının sunucusu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL