Hakkını Helal Et Programı Formatı? Nasıl Bir Program?

Hakkını Helal Et Programı Formatı? Nasıl Bir Program?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Trt 1 ekranlarında yepyeni bir program daha başlıyor. Dış Yapımın üstlendiği programın ismi Hakkını Helal Et olacak. Programı daha önce tarih programları sunan Pelin Çift olacak. Biliyorsunuz son zamanlarda bu tip programlar moda oldu. Hangi kanalı açsanız insan içini karartacak programların sayısı çoğaldı. İnsanlar artık hangisini izleyeceğini şaşırdı. Umarım bu program insanları karamsarlığa değil umuda taşır. Peki gündüz yayınlanacak Hakkını Helal Et programının formatı ne olacak? Hangi konuları işleyecek?

Hakkını Helal Et Program Formatı Nasıl Olacak?

16 ekimden itibaren hafta içi her gün yayınlanacak olan program Trt 1 ekranlarında canlı yayınlanacak ve hayatı güzelleştiren, insanı değerli kılan, yüreklere dokunan hikayeler işlenecek. Programda birbirine yardım eden, başkasının hayatı içi kendi hayatını feda eden insanların yaşamlarını ve hikayelerini anlatacak.

Hakkını Helal Et programı sunucusu Pelin Çift, programda kırgınlıkları sona erdirmek, parçalanmış aileleri bir araya getirmek, yıllar süren anlaşmazlıkları çözmek için bir fırsat tanıyacak. Hakkını Helal Et programında ünlü isimlerde katılıp başlarından geçen hikayeleri izleyici ile paylaşacaklar.

Hakkını Helal Et Programı Video!

Trt 1 ekranlarında yayınlanacak olan Hakkını Helal Et programını nasıl değerlendiriyorsunuz? Toplumsal sorunlara çözüm olabilir mi? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Etiketler: hakkını helal et kim sunacak hakkını helal et ne işliyor hakkını helal et program formatı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL