Halka Dizi Nerede Çekiliyor ve Oyuncuları Kim?

Halka Dizi Nerede Çekiliyor ve Oyuncuları Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün üstlendiği Halka dizisinin nerede çekilidiğini ve oyuncularını sizin için araştırdık. Halka dizisinin çekimleri kasım ayında başlamıştı. Aralık ayında ekranlarda görmeye başlayacağımız konusu polisiye olan dizinin yapımcılığını ise Es film yapmaktadır. Halka Dizi Nerede Çekiliyor? Çekimler nerede yapılıyor?

Merakla beklenen dizinin oyuncuları ise gün geçtikçe netlik kazanmaktadır. Trt’nin iddialı yapımlarından biri olarak kulislerde konuşulan dizinin seyrinin nasıl olacağı ve izleyici kitlesini nasıl etkileyeceğini ilerleyen zamanlarda belli olacaktır. Son dönemlerde dizi sektöründe hüsrana uğrayan yapımlar karşısında Halka nasıl bir duruş sergileyecek izleyip göreceğiz.

Halka dizisinin başrollerinde genç oyuncu Hande Erçel, Serkan Çayoğlu ile Kaan Yıldırım, Nazan Kesal,Hazal Subaşı, Burak Sergen ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi usta isimler de yer almaktadır. Halka dizisi nerede çekiliyor sorusunun cevabı ise şudur. Dizi İstanbul’un Şişli ilçesinin çevre bölgelerinde çekilmektedir.

Dizinin yönetmeni Volkan Kocatürk dizinin hikayesine ve oyuncularına fazlasıyla güvendiği ve izleyiciyi soluksuz bir heyecan ve entrika dolu dakikalar yaşatacağı ile ilgili iddialı açıklamalar yapmıştır.

Serkan Çayoğlu geniş hayran kitlesine sahip bir oyuncu olduğu için izleyici kitlesi şimdiden hazır diyebiliriz. Neler olup biteceğini beraber izleyip göreceğiz. Edindiğimiz yeni bilgileri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Etiketler: halka dizisi dizi seti nerede halka dizisi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL