Halka Dizisi Çağatay Erkmen Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı?

Halka Dizisi Çağatay Erkmen Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TRT ekranlarında eski film yapımcılığında izleyici ile buluşan halka dizisinin kadrosuna ünlü isimler dahil oldu. Çağatay Erkmen karakteri dizinin 6 bölümünde dahil olacaklar. Yeni karakter Çağatay Akman kimdir?

TRT’nin sevilen dizisi Hakan ilginç hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. genç yıldızlardan Serkan çayoğlu Kaan Yıldırım Hande erçel ve Hazal Subaşı gibi isimleri bir araya getiren ve duayen isimler Nazan kesal Ahmet Mümtaz Taylan Burak Sergen ve Serhat Midyat gibi isimleri de bünyesine barındıran bir daha dahil oldu. Çağatay Akman karakteri ile diziye dahil olan oyuncu Hasan yalnızoğlu dur.

Survivor yarışmasıyla adını duyuran Hasan yalnızoğlu 1974 İstanbul doğumludur. 192 santimetre boyunda olan oyuncu yalnızoğlu Tatiana Ruichiana ile evlidir. 6 yaşında jimnastik de başladığı spora futbola devam etmiş sonrasında ise yüzücülük ile ilgilenip dereceler almıştır. Yine kung fu tekvando kürek çekme gibi birçok spor dalıyla ilgilenmiştir.

Marmara Üniversitesi beden eğitimi yüksek okulu bölümünden mezun olmuştur. 17 yıldır da mankenlik yapan Hasan yalnızoğlu Amerikan güreşi de yapmıştır. Türkiye’ye geldiğimde ise turkish power ağır siklet şampiyonu olmuş 2011’de ünvan maçında bu ünvanı kazanmıştır. 2000 11 2012 yıllarında ünvanına koruma maçlarını çıkmış ve bu iki maçta ünvanına kurmayı başarmıştır. 2012 haziran ayında Survivor’a katıldığı için turkish power ağır siklet şampiyonu ünvanı askıya alınmıştır.

Etiketler: Halka dizisi Çağatay gerçek adı ne Halka dizisi Çağatay kimdir Halka dizisi Çağatay oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL