Halka Dizisi İzlendi mi Tuttu mu, Reytingleri Nasıl? İlk Yorumlar!

Halka Dizisi İzlendi mi Tuttu mu, Reytingleri Nasıl? İlk Yorumlar!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Halka Dizisi ilk bölümü ile geçtiğimiz günlerde ekranlara geldi. Dizinin Salı günü gibi zorlu bir günü seçmesi kendisi için eksi bir ayrıntı. Peki böyle bir günü seçen kanal ve yapım şirketi diziye güvenmiş ki Kadın ve Eşkıya gibi dizilerle rekabeti göze almış. Peki Halka izlendi mi, tuttu mu, reytingleri nasıl?

Başrollerinde Serkan Çayoğlu (Cihangir), Hande Erçel (Müjde), Kaan Yıldırım (Kaan), Hazal Subaşı (Bahar), Nazan Kesal (Hümeyra), Serhat Midyat (Altan Demiröz) gibi isimlerin yer aldığı dizi polisiye ve dram türünde ekranlara geliyor.

Es Film imzalı dizinin yönetmenliğini Volkan Kocatürk yapıyor. Müziklerini Sertaç Özgümüş’ün yaptığı ve senaryasonu ise Ali Demirel ile Aziz Tuna’nın yaptığı dizi Kaan ve Cihangir’in Halka isimli suç örgütünü çökertme mücadelesini ekranlara getiriyor. Ülkemizde Çukur ve Eşkiya gibi mafya, suç ve dram türünde dizilerin revaçta olduğunu düşünürsek iyi bir kurgu ve oyunculukla zirveye oynayacak bir dizi diyebiliriz. Peki dizinin ilk bölüm reytingleri nasıl?

Bildiğiniz gibi Halka 15 Ocak Salı günü 1.bölümü ile ekranlara geldi. Ekranlara geldiği günde Kadın ve Eşkıya dizileri yayınlanmadı. Bu anlamda dizi birkaç sinema filmi ve ATv’de yayınlanan Galatasary-Boluspor maçı ile reyting mücadelesi verdi. 15 Ocak Salı reyting sonuçlarına buradan bakabilirsiniz. Peki siz Halka dizisini nasıl buldunuz, dizi tutar mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler: Halka dizisi reytingleri halka dizisi tuttu mu halka izlendi mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL