Halka Dizisi Özcan Kimdir, Nereden Tanıyoruz?

Halka Dizisi Özcan Kimdir, Nereden Tanıyoruz?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Halka dizisinde heyecan ve aksiyon bitmek bilmiyor. Dizinin 6. bölümde yeni bir karakter dahil oldu. Özcan ismi ile diziye dahil olan bu yeni karakteri nereden tanıyoruz, canlandıran oyuncu kim, detaylar yazımızda.

Halka dizisinde Özcan karakterini canlandıran oyuncu hepimizin yakından tanıdığı Mehmet Yılmaz Ak’tır. Mehmet Yılmaz ak daha çok içerde ve çukur dizilerinde ekranlara gelmiş, bu iki dizide canlandırdığı karakterler ile adından sıkça söz ettirmiştir. Mehmet Yılmaz ak içerde dizisinde Yaşar ve Çukur dizisinde ise Ersoy karakterini canlandırmıştır. Mehmet Yılmaz Ak’ı biraz da yakından tanıyalım.

Başarılı oyuncu 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi tiyatro bölümü mezunu olan başarılı oyuncu Diyarbakır doğumludur. Birçok özel tiyatroda çalışan oyuncu 22 yaşındayken 5 basamak adlı bir oyun yazmış ve bu oyunla mitos boyut yayınları’nda misyon ödülü almıştır.

Ben de özledim dizisi ile dizi sektörüne adım atmış sonrasında ise kırık kalpler Bankası ve negro sinema filmleri ile beyazperdeye de adını yazdırmıştır. Şu ana kadar toplamda 7 projede görev alan oyuncu Mehmet Yılmaz ak kariyeri açık geleceği parlak oyunculardan birisidir. Mehmet Yılmaz Akın oynadığı bazı dizi ve filmler şunlardır;

2013 Ben de özledim, 2015 kırık kalpler Bankası, 2015 nekro, 2016 içerde, 2017 anons, 2017 buğday, 2018 Dudullu postası gibi projelerde yer almıştır. şimdi ise yıl 2019 halka isimli dizide Özcan karakterini canlandırmaktadır. Başarılı oyuncu Mehmet Yılmaz ak kariyerinde ve yeni dizisinde başarılar dileriz.

Etiketler: Halka Dizisi Özcan gerçek adı Halka Dizisi Özcan kim Halka Dizisi Özcan'ı kim canlandırıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL