Halka Dizisi Tekrarları Ne Zaman, Hangi Günler (Halka Yayın Akışı)

Halka Dizisi Tekrarları Ne Zaman, Hangi Günler (Halka Yayın Akışı)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Trt1’in yeni dizisi Halka ilk bölümü geride bıraktı. Ciddi bir kitle tarafından izlenen Halka dizisi sosyal medyada da gündem oldu. Peki sevilen dizinin tekrarları ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Serkan Çayoğlu (Cihangir), Hande Erçel (Müjde), Kaan Yıldırım (Kaan), Hazal Subaşı (Bahar), Nazan Kesal (Hümeyra), Serhat Midyat (Altan Demiröz) gibi isimlerin yer aldığı dizide Halka isimli suç örgütünün iki isim, Cihangir ve Kaan tarafından çökertilmesi konu alınıyor.

Tabi senaryoda ilginç detaylar var. Cihangir ünlü mafya babasının oğlu ancak gerçek oğlu değil. Daha dizinin ilk bölümünde bu sır Cihangir ve Kaan tarafından öğreniliyor. Cihangir gerçek babasından kopartılmış ve yerine Kaan verilmiştir. Cihangir’in  gerçek annesi Hümeyra ise bu oğlunun değiştirildiğini anlasa da Kaan’a kıyamamış ve onu kendi oğlu gibi büyültmüştür.

İlginç senaryosu ile dikkat çeken yapımın 1.bölüm reyting sonuçlarını sitemizde bulabilirsiniz. Dizi bir hayli sevildi. Özellikle oyuncuların başarısı da dikkatlerden kaçmadı. Peki sevilen dizi Halka’nın tekrarları ne zaman ekranlara gelecek?

Halka dizisi Salı günleri ekranlara gelirken tekrarı ise hemen Salı günü saat 22.30 gibi ekranlara geliyor. Diğer günlerde hangi saatlerde ekranlara geleceği henüz netleşmedi. Bilgiler geldikçe yazımız güncellencektir.

Etiketler: halka dizisi tekrarları ne zaman halka tekrarları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL