Hande Erçel Sen Çal Kapımı Dizi Kıyafetleri

Hande Erçel Sen Çal Kapımı Dizi Kıyafetleri

Yazar: Emre Dizi Kıyafetleri

Son günlerde en çok izlenen dizilerden biri de Hande Erçel’in baş rolünde olduğu Sen Çal Kapımı dizisi ile ilgili çok konuşulanlardan biri de Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizi kıyafetleri. Hande Erçel, bu dizide yakışıklı ve ünlü oyuncu Kerem Bürsin ile baş rolleri paylaşıyor. Sen Çal Kapımı dizisinin konusu diğer yaz dizileriyle değişkenlik gösterse de reytingleri oldukça iyi olarak ilerliyor. Dizide Serkan Bolat, burs verdiği Üniversite öğrencisi Eda’nın bursunu bir sebepten ötürü kesiyor ve eda kesilen bursu için oldukça içerliyor. Serkan Bolat ise Eda’ya bursunu geri kazanması için kendisiyle 2 ay boyunca sahte nişanlılık oyunu oynamasını teklif ediyor. Ancak bu süreçte çiftimiz birbirine aşık oluyor ve olaylar hiç beklemedikleri gibi gelişiyor.

Dizinin konusunun yanı sıra güzel oyuncu Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizi kıyafetleri de bir hayli konuşuluyor. Özellikle kadınlar sık sık bu konu hakkında araştırma yapıyorlar. Sizler için bu konuyu araştırdık. Peki Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizi kıyafetleri nelerdir? İşte o kıyafetler:

 

1-    Hande Erçel’in dizinin geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeşil kombin çok beğenilmişti.

Hande Erçel’in giydiği yeşil hırka, altına giydiği yeşil suni deri pantolon en çok aranan kıyafetlerden biriydi. Yeşil hırkanın markası Mango ve fiyatı 299 TL, yeşil suni deri pantolonun markası da Mango ve onun da fiyatı 299 TL. Yeşil hırkayı incelemek isteyenler buraya, yeşil suni deri pantolonu incelemek isteyenler ise buraya tıklayabilir.

 

2-    En çok beğenilen Hande Erçel kıyafetlerinden biri de siyah dantel işlemeli büzgülü elbiseydi.

 

Hande Erçel’in şarkı söylerken giydiği siyah kıyafet oldukça beğenilmişti. Elbisenin markası New Arrivals, elbisenin fiyatı ise 1265 TL. Hande Erçel’in bu çok beğenilen elbisesini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

3-     Hande Erçel dizisinde reklam yüzü olduğu Nocturne markasının kıyafetlerine de bol bol yer veriyor.

Hande Erçel’in beyaz ve karpuz yaka bluzu yine Nocturne marka. Bluzun fiyatı ise 114 TL. Bluzu incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

4-    Hande Erçel’in geçtiğimiz bölümlerde giydiği neon turuncu Swatshirt

Hande Erçel’in geçtiğimiz Sen Çal Kapımı bölümünde giydiği neon turuncu sweatshirt izleyiciler tarafından oldukça beğenilmişti. Jonqual marka sweatshirtün fiyatı 349 TL, ürünün kodu ise FOX. Turuncu sweartshirtü incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler: hande erçel hande erçel sen çal kapımı hande erçel sen çal kapımı dizi kıyafetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL